19 lis '07

Weź udział w konkursie L’Oréal e-Strat Challenge!!

L’ORÉAL e-STRAT CHALLENGE

Lubisz chłodną kalkulację i zmaganie z ryzykiem?
Chcesz rozpocząć swoją karierę w L’Oréal?

Weź udział w konkursie L’Oréal e-Strat Challenge!!
Konkurs skierowany jest do studentów IV i V roku uczelni wyższych, ale także studentów studiów MBA. Biorąc udział w e-Strat Challenge masz okazję spróbować swoich sił na globalnym rynku, wcielić się w rolę członka zarządu wirtualnej firmy i podejmować strategiczne decyzje dotyczące jej działalności – produkcji, finansów, marketingu, sprzedaży. Decyzje podjęte przez Ciebie mają wpływ na kondycję i konkurencyjność Twojej firmy a w konsekwencji – kurs giełdowy jej akcji.

Udział w L’Oréal e-Strat Challenge to nie tylko wspaniała przygoda, ale także możliwość zaprezentowania się przed pracownikami firmy L’Oréal, a w rezultacie – możliwość zdobycia stażu lub pracy w L’Oréal Polska.

Do wygrania jest także tygodniowa podróż do wybranego miejsca na świecie o wartości 10 000 euro!

Termin rejestracji mija 27 listopada 2007 r.

Więcej informacji oraz rejestracja pod adresem: