8 sty '18

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2018

Już w najbliższą niedzielę 14 stycznia 2018 roku startuje XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie to jubileuszowy XV Finał WOŚP Sztabu Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie przy współpracy z Centrum Młodzieży im. Dra Henryka Jordana w Krakowie.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. W tym roku nasz sztab liczy 250 osób (Wolontariusze + obsługa sztabu). Od dwóch tygodni przed siedzibą sztabu – Al.Kijowska 14, możecie oglądać wystawę pt. „XV lat Sztabu WOŚP WSZiB”.

SZTAB WOŚP WSZIB BĘDZIE CZYNNY W DNIU FINAŁU CZYLI 14 STYCZNIA 2018 W BUDYNKU WYŻSZJ SZKOŁY ZARZADZANIA I BANKOWOŚCI W KRAKOWIE PRZY AL.KIJOWSKIEJ 14 W GODZINACH 9:00- 22:00. To tu rozliczamy puszki, możemy się ogrzać, uzyskać pomoc, wsparcie.

TELEFONY KONTAKTOWE: 503 409879, 790 565201

W najbliższy czwartek tj. 11 stycznia 2018 możecie Państwo wykonywać za darmo badania – w zamian za wsparcie WOŚP –puszki umieszczonej na recepcji w Centrum Medycznym DIAGNOZA – ul. Zaczarowane Koło 5, 30-087 Kraków – www.usgdiagnoza.pl. Dodatkowo oprócz tego, że Państwo w zamian za zapłatę za badania wesprzecie WOŚP; lekarze przekażą swoje honorarium na konto Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy.
W dniu finału, w godzinach 11:00- 16:00 zapraszamy do przejazdu trawajem linii „8” Sztabu WOŚP WSZiB, gdzie zamiast za przejazd możecie wesprzeć Orkiestrę.
Dodatkowo w dniu finału zapraszamy na godzinę 17:00 do Dalia Club Lunch Bar-Cafe na wspaniały koncert jazzowy zakończony licytacją prowadzoną przez Tomka Schimscheinera.

Zapraszamy również na licytację gadżetów naszego Sztabu, których co chwila przybywa… aukcje wośp
Dodatkowo, zawsze mozecie odwiedzić naszych partnerów i wesprzeć Orkiestrę: Yasumi- Śliczna 32- salon kosmetyczny, AJ Partners, Studio Hardcore.
Do zobaczenia w niedzielę;
Sztab WOŚP WSZiB


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę