30 mar '22

Wojna, inflacja, nowe podatki – scenariusze rozwoju rynku mieszkaniowego w Polsce

Wojna, inflacja, nowe podatki – scenariusze rozwoju rynku mieszkaniowego w Polsce

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim wykładzie online dra Jacka Furgi, Prezesa Centrum AMRON, pt.: „Wojna, inflacja, nowe podatki – scenariusze rozwoju rynku mieszkaniowego w Polsce”.

Wykład online odbędzie się w czwartek 7 kwietnia 2022r. o godz. 13.00.

Temat: Wojna, inflacja, nowe podatki – scenariusze rozwoju rynku mieszkaniowego w Polsce.

Czas trwania wykładu: 60 minut + 10-15 minut sesja pytań i odpowiedzi.

Prowadzący wykład: dr Jacek Furga, Prezes Centrum AMRON.

 

Tematyka wykładu:

Prezentacja w trakcie wykładu obejmie ocenę aktualnego rozwoju rynku mieszkaniowego w Polsce, jego finansowania oraz analizę wpływu na dalszy rozwój rynku w kontekście:

– decyzji Rady Polityki Pieniężnej o podwyżkach podstawowych stóp procentowych,

– regulacji wynikających z Polskiego Ładu,

– wojny w Ukrainie.

 

Prelegent: dr Jacek Furga, Prezes Centrum AMRON

Prezes Zarządu Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz Prezes Centrum AMRON.

Absolwent Politechniki Warszawskiej, doktor nauk ekonomicznych. Certyfikowany project manager (PRINCE2 Foundation).

Od ponad 20 lat zaangażowany w rozwój sektora finansowania nieruchomości. Najpierw jako dyrektor generalny polskiego oddziału największej niemieckiej kasy budowlanej Bausparkasse Schwabisch Hall AG i równocześnie ekspert sejmowy w dziedzinie systemów finansowania budownictwa mieszkaniowego. Później aktywny w sektorze bankowości hipotecznej (HypoVereinsbank Bank Hipoteczny S.A., Bud-Bank S.A., Śląski Bank Hipoteczny S.A.). Przewodniczący Komitetu ds. Finansowania Nieruchomości przy Związku Banków Polskich, były członek Rady Programowej Fundacji na Rzecz Kredytu Hipotecznego. Propagator Systemu AMRON.

 

Rejestracji na wykład online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu:

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko, nazwę uczelni oraz adres e-mail):

https://bde.clickmeeting.com/wojna-inflacja-nowe-podatki-scenariusze-rozwoju-rynku-mieszkaniowego-w-polsce/register

lub short link do rejestracji:

www.nzb.pl/wykład_AMRON

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).

Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.

WAŻNE: W wykładzie online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome.

CERTYFIKAT: Każdy uczestnik po wykładzie otrzyma maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).

Serdecznie zapraszamy wykładowców, studentów i koła naukowe.

 


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę