4 gru '13

WOLONTARIAT KREATYWNY ZGŁOŚ SIĘ!!

PODRÓŻUJĄCY NA SKRAJ I DO RAJU WYOBRAŹNI POSZUKIWANI!

Krótka opowieść o konkursie twórczego rozwiązywania problemów. Kreatywnej przestrzeni dla każdego – i małego, i dużego…

Historia nasza zaczyna się od entuzjastycznego Trenera, który postanawia stworzyć super kreatywną Drużynę. Trener od początku wie, że aby dojść do celu i osiągnąć sukces ze swoim zespołem, musi być nie tylko dobrym organizatorem, ale również przyjmować nawet ten najbardziej szalone pomysły swojej drużyny.

Nadchodzi jesień – to pora roku, która nie tylko zachwyca naszych bohaterów kolorami, ale również pięcioma Problemami Długoterminowymi. Drużyna wybiera jeden z nich, po czym przez kilka miesięcy samodzielnie projektuje
i przygotowuje jego rozwiązanie – analizuje zadanie, wybiera z worka pomysłów to, co najlepsze.

Na wiosnę podczas Eliminacji Regionalnych Konkursu drużyna prezentuje sędziom i publiczności 8-minutową prezentację z rozwiązaniem problemu.

Ale to nie koniec historii. Na konkursie czeka ich jeszcze jedno wyzwanie: Problem Spontaniczny – niepowtarzalne zadanie-niespodzianka, którego treści nie znają do ostatniej chwili, a rozwiązanie tworzą w zaledwie kilka minut… Zakończeń tej historii jest tak wiele, jak wiele drużyn biorących udział w konkursie!

Jeśli chciałbyś zobaczyć konkurs zostań

SĘDZIĄ LUB SZERYFEM
PODCZAS PIERWSZYCH ELIMINACJI ODYSEJI UMYSŁU W KRAKOWIE.

Krótka instrukcja jak dołączyć do Odysei Umysłu:

Krok 1: Zgłoś się Zarejestruj się w systemie Odyseja Online (http://odyseja.org/online) jako kandydat na Sędziego lub Szeryfa. Zgłoszenia przyjmujemy do 20. grudnia 2013 r. Odezwiemy się do Ciebie w dniach 8-10. stycznia 2014 r.
i zaprosimy na szkolenie.

Krok 2: Weź udział w Szkoleniu. Obowiązkowy kurs trwa pełne dwa dni (weekend) dla Sędziów, jeden dzień dla Szeryfów. Szkolenie jest bezpłatne. Termin: 22-23 lutego 2014 r. Miejsce: Kraków

Krok 3: Przybądź na konkurs i baw się dobrze Staw się punktualnie w wyznaczonym czasie i miejscu: przed Tobą niezapomniana przygoda! Termin: 8 marca 2014 r. Miejsce: Kraków

Krok 4: Zapamiętaj – zostając Wolontariuszem Odysei Umysłu zrobisz coś dobrego dla innych, poznasz niezwykłych ludzi, dopadnie Cię pozytywna fala kreatywnej energii i na koniec gwarantujemy, że będziesz się świetnie bawić!

Wystawiamy zaświadczenia o wolontariacie.
Nie czekaj – dołącz do zespołu Odysei Umysłu już dziś!

Odyseja Umysłu® to program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu, w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata. Organizatorem wydarzenia w naszym kraju jest Odyssey of the Mind Polska. Patronat nad polską edycją od lat sprawuje Minister Edukacji Narodowej.

Kontakt do koordynatora: dobrusia.babiarz@odyseja.org


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę