18 wrz '23

Wygraj pierwszy semestr studiów za DARMO!

Zgadnij, co będę studiować? Weź udział w KONKURSIE i wygraj pierwszy semestr studiów za DARMO!

W związku z Waszymi prośbami przedłużamy czas trwania konkursu. Tak, aby dać Wam jeszcze więcej czasu na wykorzystanie swojego potencjału. Teraz masz możliwość zgłoszenia swojej pracy aż do końca rekrutacji (do 30 września).

Co musisz zrobić?

1. Nagraj krótkie video, w którym pokażesz co chcesz studiować lub co będziesz studiować w WSZiB (tj. który z dostępnych w ofercie Uczelni kierunków studiów) za pomocą słów, gestów, tła, muzyki lub innych efektów specjalnych, bez ujawniania konkretnej nazwy kierunku. Czerp garściami z różnych metod wizualnych. Długość video powinna wynosić od 15 do 60 sekund.
  2. Umieść video na swoim prywatnym profilu na Instagramie lub TikToku, oznaczając nas Instagram: @wszib_krakow lub TikTok: @wszib_krk

Kto może wziąć udział?

W konkursie mogą wziąć udział kandydaci na studia, którzy chcą rozpocząć naukę w WSZiB od października 2023 oraz absolwenci studiów I stopnia, którzy chcą rozpocząć studia II stopnia w WSZiB od października 2023.

Do kiedy trwa konkurs?

Konkurs trwa do 30 września 2023 do godz. 18:00.

Wyniki zostaną ogłoszone 02 października 2023 do godz. 14:00

Zaprezentuj swój przyszły kierunek w unikalny sposób!

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.