19 cze '15

Wygraj Projektosondę i zostań UX Designerem

Już po raz 4 krakowskie studio EDISONDA organizuje konkurs stażowy dla studentów, w którym można wygrać drona oraz płatny, wakacyjny staż. W tym roku zadanie konkursowe zostało przygotowane razem z organizatorami SZLACHETNEJ PACZKI.
Projektosonda skierowana jest do studentów i absolwentów zainteresowanych User Experience. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie rozwiązania zgodnego z zaproponowanym przez organizatorów briefem. Na stronie internetowej konkurs.edisonda.pl znajduje się opis problemu oraz wskazówki w jaki sposób można zaplanować proces projektowy. W tym roku zadanie konkursowe związane jest z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych.

– Poprosiliśmy uczestników o rozwiązanie realnego problemu z jakim spotykają się organizatorzy i wolontariusze Stowarzyszenia WIOSNA. Zadanie polega na stworzeniu koncepcji aplikacji, która ułatwiałaby przepływ informacji w trakcie finału akcji SZLACHETNA PACZKA – tłumaczy Michał Madura, jeden z organizatorów konkursu.
Autor najlepszego projektu otrzyma drona oraz propozycję płatnego, wakacyjnego stażu, który może być przepustką do stałej współpracy. Zdecydowana większość laureatów poprzednich edycji konkursu jest dziś projektantami interakcji związanymi ze Studiem EDISONDA. Dodatkowym wyróżniony projekt może zostać wdrożony przez Stowarzyszenie WIOSNA.

– Bardzo cieszymy się ze współpracy ze Szlachetną Paczką, przede wszystkim dlatego, że projekty konkursowe mają dużą szansę na realizację. Co ważne jest to dopiero początek wspólnych działań pomiędzy Studiem EDISONDA a Stowarzyszeniem WIOSNA.
W konkursie mogą brać udział studenci 4 i 5 roku dowolnego kierunku oraz absolwenci, którzy ukończyli studia w latach 2014 – 2015.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie konkurs.edisonda.pl


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę