7 mar '23

Wykład otwarty online „Karty płatnicze wczoraj, dziś i jutro”

Wykład otwarty online „Karty płatnicze wczoraj, dziś i jutro”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim wykładzie online Zbigniewa Wiśniewskiego, Wiceprezesa Fundacji Polska Bezgotówkowa, pt.: „Karty płatnicze wczoraj, dziś i jutro”.
Wykład online odbędzie się w piątek 17 marca 2023 r. o godz. 11:00 na platformie ClickMeeting.

Temat: Karty płatnicze wczoraj, dziś i jutro
Czas trwania wykładu: 45 minut + 15 min sesja pytań
Prowadzący wykład: Zbigniew Wiśniewski, Wiceprezes Zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa

Tematyka wykładu:
Jak ewoluowały płatności w Polsce i na świecie? W którą stronę zmierzają? Czy waluty cyfrowe są przyszłością? Co z bezpieczeństwem? Podczas wykładu prowadzący poruszy kwestie związane z rozwojem systemów płatności, pochyli się na zastosowaniem kart płatniczych w dzisiejszych czasach oraz omówi przyszłe formy instrumentu kartowego. Ekspert rynku finansowego zapozna studentów także z tematami związanymi z cybersecurity, mobilnością i biometrią.

Prelegent: Zbigniew Wiśniewski, Wiceprezes Zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa
Wcześniej m.in. członek Zarządu, dyrektor pionu odpowiedzialnego za biznes acquiringowy w PolCard i First Data Polska, doradca Zarządu MCX Systems, niezależny ekspert rynku płatniczego. Współpomysłodawca i współtwórca Komitetu Agentów Rozliczeniowych. Absolwent wydziału Handlu Zagranicznego SGH, członek założyciel Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Handlu Zagranicznego SGH „Korporacja HZ”.
Zbigniew Wiśniewski jest współtwórcą polskiego rynku płatności bezgotówkowych, autorem wielu rozwiązań wykorzystywanych przez agentów rozliczeniowych, moderatorem i panelistą na konferencjach branżowych, autorem artykułów eksperckich.
Za wyjątkowe osiągnięcia w zakresie rozwoju i bezpiecznej działalności banków, infrastruktury bankowej oraz tworzenia prawnego otoczenia dla sprawnego funkcjonowania polskiej bankowości został odznaczony honorową odznaką Związku Banków Polskich oraz Medalem Mikołaja Kopernika Związku Banków Polskich.

W wykładzie online można uczestniczyć na dwa sposoby:
1. Rejestrując się indywidualnie, poniżej link rejestracyjny wraz z instrukcją, lub
2. Zachęcamy pracowników naukowo-dydaktycznych do udostępnienia w czasie rzeczywistym transmisji online podczas swoich zajęć na ekranie w sali wykładowej. Rejestruje się wykładowca, natomiast studenci oglądają wykład w sali na ekranie.

Rejestracji na wykład online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu:
Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link – należy wpisać imię, nazwisko, nazwę uczelni, planowaną liczbę słuchaczy w sali (wpisać w przypadku, gdy wykład będzie transmitowany w sali) oraz adres e-mail:
www.bde.wib.org.pl/wykład-FPB
Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).
Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.

WAŻNE: W wykładzie online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome.

CERTYFIKAT: Każdy uczestnik wykładu (zarejestrowany indywidualnie) otrzyma po wykładzie maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).

Serdecznie zapraszamy studentów, koła naukowe i wykładowców.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę