24 lut '14

„Wyzwania zrównoważonego rozwoju”!

Interesujesz się ochroną środowiska, urbanistyką, architekturą krajobrazu, polityką lokalną?
Chcesz poznać praktyczne aspekty zrównoważonego rozwoju?
Swobodnie posługujesz się językiem angielskim i nie boisz się wyzwań?

Już dziś zgłoś się do XVII Akademii Letniej
„Wyzwania zrównoważonego rozwoju”!

Akademia Letnia to intensywne stacjonarne szkolenie w języku angielskim, które odbędzie się od 6 do 25 lipca 2014 roku w Krakowie i okolicach. 28 uczestników z Polski i krajów Europy Środkowo-Wschodniej weźmie udział w warsztatach i wykładach na temat ekonomicznych, społecznych i środowiskowych aspektach zrównoważonego rozwoju miast. Zdobytą wiedzę wykorzystają w praktyce podczas dwóch projektów: zrównoważony rozwój lokalny i zrównoważony rozwój biznesu. Będziesz współpracować z kolegami z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, społecznością lokalną i jedną z firm, dla której opracujecie projekt dotyczący społecznej odpowiedzialności biznesu.

Do Krakowa zostaną zaproszeni najlepsi absolwenci kursu on-line, poprzedzającego Akademię Letnią. Potrwa on od marca do maja. Dzięki niemu uczestnicy jeszcze przed przyjazdem poznają podstawowe pojęcia, koncepcje i ich zastosowania, które przygotują kursantów do realizacji projektów na Akademii Letniej. A każdy, kto ukończy kurs on-line otrzyma certyfikat. Udział w kursie on-line i Akademii Letniej jest bezpłatny!

Dołącz do blisko 500 osób, które zdobyły praktyczną wiedzę, umiejętności i kontakty. Wielu z nich zajmuje się dziś zawodowo zrównoważonym rozwojem i CSR.

Chcesz podjąć wyzwanie? Zgłoś się do 6 marca na stronie internetowej www.sendzimir.org.pl/akademia_letnia

Na naszej stronie internetowej uzyskasz szczegółowe informacje o szkoleniu on-line i Akademii Letniej „Wyzwania zrównoważonego rozwoju”, przeczytasz też opinie uczestników dotychczasowych edycji – to już blisko 500 osób. Dołącz do nich i przeżyj przygodę ze zrównoważonym rozwojem!

O Fundacji Sendzimira
Fundacja Sendzimira jest wiodącą organizacją działającą na rzecz zrównoważonego rozwoju w Polsce. Inicjuje i wspiera projekty edukacyjne, badawcze i praktyczne mające na celu rozwiązywanie złożonych problemów środowiskowych, gospodarczych i społecznych, współpracując w tym celu z firmami, samorządami, organizacjami pozarządowymi, społecznościami lokalnymi oraz środowiskiem akademickim. Jednym z najważniejszych przedsięwzięć Fundacji jest realizowana od 17 lat Akademia Letnia „Wyzwania Zrównoważonego Rozwoju”. Fundacja należy do międzynarodowej sieci AtKisson Group, zrzeszającej ekspertów i organizacje pracujące na rzecz zrównoważonego rozwoju.

www.sendzimir.org.pl
www.uslugiekosystemow.pl


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę