13 lis '13

Za pracą nie trzeba chodzić – Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

Nowa praca bez wychodzenia z domu? Oferty od najlepszych pracodawców w jednym miejscu? Wygoda i komfort poszukiwania? To możliwe. Wystarczy zarejestrować się na platformie www.dnipracy.pl i wziąć udział w Wirtualnych Targach Pracy Monsterpolska.pl. Rejestracja rusza 12 listopada, a samo wydarzenie potrwa od 18 do 22 listopada.

Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl łączą to, co najlepsze w tradycyjnych targach z wygodą jaką, osobom poszukującym pracy, daje Internet. W trakcie targów kandydaci mogą nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą rekrutacyjną, ale również rozmawiać z pracodawcami. Formuła naszych targów stawia na zapewnienie wszystkim zainteresowanym możliwości dwustronnej komunikacji. Kandydat może porozmawiać z przedstawicielami działów HR, lepiej poznać kulturę organizacyjną firmy, jej profil, wymagania i oczywiście wysłać aplikacje na wybrane oferty – podkreśla Małgorzata Majewska, ekspert monsterpolska.pl. Platforma jest dostępna 24h na dobę. Dodatkowo, wystawcy mogą korzystać ze Skype’a, co ułatwia prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami otwartymi na pracę w innych miastach. To oszczędność zarówno dla pracodawcy, jak i kandydata.

Najlepsi pracodawcy

Kandydaci podczas Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl znajdą oferty topowych firm, z wielu branż, m. in. IT, finansów, księgowości i bankowości. Wśród nich znalazły się takie firmy jak: EMPIK, KPMG, Inditex (ZARA), Telekomunikacja Polska/Orange, UBS, G-Force, Accenture, Astek, Capgemini, Infosys BPO Poland, Sii, NBC, Magna Automotive, Nokia Solutions and Networks, IT Connect, Krakowski Instytut Technologii, Adore HR, eGospodarka.pl i Dlastudenta.pl. Okazją do bliższego poznania wybranych firm będą czaty oraz webinary, a także rozmowy za pomocą Skype’a. Na e-stoisku EURES i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie dowiedzą się jak bezpiecznie zorganizować wyjazd do pracy w ramach krajów Unii Europejskiej oraz sprawdzą europejską bazę ofert pracy.

Inwestowanie w wiedzę – szkolenia i dodatkowe formy kształcenia

Po raz pierwszy podczas tej edycji, osoby odwiedzające targi mogą zapoznać się z ofertą szkoleń dofinansowanych z funduszy europejskich oraz porozmawiać o dodatkowych formach kształcenia z przedstawicielami programu Inwestycja w Kadry. Wiemy, jak ważne zarówno dla młodszych, jak i tych doświadczonych pracowników, jest kształcenie się przez całe życie. Pracownicy powinni być również otwarci na przekwalifikowanie się rozumiane jako szansa na nowy początek w życiu zawodowym. Razem z naszym partnerem będziemy promować te idee w trakcie targów – dodaje Małgorzata Majewska, ekspert monsterpolska.pl.

Nie tylko oferty

Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl to nie tylko okazja do sprawdzenia dostępnych ofert pracy, ale także możliwość poszerzenia swojej wiedzy o rynku pracy, oczekiwaniach pracodawców. Firmy z kolei, dzięki możliwości bezpośredniej komunikacji z pracownikami, mogą na bieżąco otrzymywać informację zwrotną, przybliżyć kandydatom sposób funkcjonowania firmy i prowadzić aktywną rekrutację z wykorzystaniem najnowszych technologii – podkreśla Małgorzata Majewska, ekspert monsterpolska.pl. Aby ułatwić kandydatom poszukiwanie odpowiednich ofert pracy, a pracodawcom dobór odpowiednich aplikacji, stworzyliśmy test kompetencyjny pozwalający na dopasowanie profilu CV do oczekiwań pracodawcy – dodaje Malgorzata Majewska.

Dla każdego

Bogata oferta pracodawców pozwoli na znalezienie pracy zarówno kandydatom z bogatym doświadczeniem zawodowym, jak i tym dopiero startującym. Formuła targów pozwala nie tylko zapoznać się z ofertą rekrutacyjną, ale także rozmawiać z potencjalnymi pracodawcami w dogodnym czasie.

Jesienna edycja Wirtualnych Targów Pracy monsterpolska.pl rusza 18 listopada i potrwa do 22 listopada. Platforma będzie dostępna 24 godziny na dobę przez cały czas trwania imprezy. Rejestracja rozpocznie się już 12 listopada na stronie www.dnipracy.pl.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę