6 maj '17

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach Poznaj Coaching

Katarzyna Jarząbek organizatorka II Kampanii Poznaj Coaching.
Serdecznie zaprasza absolwentów oraz studentów Uczelni WSZIB do udziału w wyżej wymienionej kampanii. Obecnie w Polsce pojawia się dużo dyskusji, artykułów, programów na temat coachingu, które często mijają się z wiedzą w tym zakresie i nie pokazują, czym tak na prawdę jest coaching. Wiele podejmowanych aktywności niesłusznie nazywane jest coachingiem, co w odbiorze społecznym kształtuję jego fałszywy obraz. Kampania jest odpowiedzią na ten stan rzeczy. Jej celem jest promowanie coachingu i burzenie błędnych stereotypów, jakie się wokół niego wytworzyły. Dodatkowo tegoroczna edycja jest realizowana pod hasłem WARTOŚCI w życiu osobistym i w biznesie.

W ramach kampanii są organizowane warsztaty coachingowe związane z rozwojem osobistym i biznesowym oraz indywidualne sesje coachingowe. Wszystkie warsztaty są powiązane tematycznie z hasłem przewodnim kampanii. Zarówno warsztaty jak i sesje coachingowe są prowadzone przez profesjonalnych coachów z bogatym doświadczeniem w tej dziedzinie.

W kampanii może wziąć udział każdy, kto jest zainteresowany coachingiem. Udział we wszystkich wydarzeniach jest BEZPŁATNY.

W tym roku kampania realizowana jest w pięciu miastach Polski:
– w Kielcach od 8 do 13 maja,
– w Krakowie od 12 do 13 maja,
– w Warszawie od 8 do 13 maja,
– w Łodzi od 9 do 12 maja,
– w Gdańsku od 8 do 10 maja.

Łącznie we wszystkich miastach zostanie zrealizowanych 28 warsztatów oraz 79 sesji coachingowych. To wszystko będzie możliwe dzięki zaangażowaniu 28 coachów i 17 partnerów, którzy wspomagają nas poprzez udostępnianie sal ćwiczeniowych, gabinetów coachingowych, promocji naszych wydarzeń oraz samą realizację wydarzeń.

Rekrutacja uczestników już trwa. Liczba miejsc jest ograniczona !!!

Więcej informacji na temat kampanii, zapisy na różne wydarzenia, sylwetki coachów mogą Państwo znaleźć na naszej stronie www.poznajcoaching.pl oraz na facebooku pod nazwą @poznajcoaching

Serdecznie zapraszamy do udziału.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę