15 paź '14

Zaprogramuj beacony i Oculus Rift własnym kodem!

Do wyboru najlepsze gadżety przyszłości i jedynie 24 godziny, by stworzyć własną aplikację z ich wykorzystaniem. Już za kilka dni rusza w Krakowie TechCamp Hackathon. Zostały ostatnie wolne miejsca, zarejestruj się bezpłatnie!

Wydarzenie jest bezpłatne, ale niezbędna jest rejestracja na www.techcamphackathon.pl
uczestnicy mogą wziąć udział indywidualnie lub dołączyć w grupach

W czasie TechCamp Hackathon do rąk uczestników trafią m.in beacony dostarczone przez Kontakt.io oraz Oculus Rift i stół interaktywny dzięki Berry Life. Stworzona aplikacja będzie mogła wykorzystywać pakiet sms-ów od SMSapi.

Oprócz całonocnego kodowania w czasie Techcamp Hackathon, garść inspiracji ze sceny przekażą nam m.in. Wojciech Smajda, który opowie o swoim autorskim projekcie Tail. O rewolucji beaconów usłyszymy od Rafała Janickiego z Kontakt.io, a różnice w biznesie i startupie przedstawi Michał Kraus z Grupy Unity. O tym jak pracuje się podczas hackathonu i jak stworzyć atrakcyjne strony internetowe w krótkim czasie wyjaśni Paweł Świercz, przedstawiciel UMWM. Merytorycznie wesprze nas również Krzysztof Kogutkiewicz z Miquido.

Autorzy najlepszego projektu stworzonego podczas wydarzenia przechwycą nagrody o wartości 10 tyś zł. Do wygrania m.in. tablet Samsung Galaxy Tab 4, monitor AOC i2369 Vm, ergonomiczna klawiatura Microsoft oraz beacony od Kontakt.io

Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity, wraz z partnerami Grupą Unity, Unity Lab, Hedgehog Fund, Kei.pl, Hub:raum, Województwem Małopolskim, Crossweb, Kontakt.io, SmS API, Miquido oraz Berry Life


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę