20 maj '14

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE „PRACA W INSTYTUCJACH UE”

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE
„PRACA W INSTYTUCJACH UE”

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie zaprasza na spotkanie informacyjne „Praca w instytucjach UE”. Spotkanie skierowane jest do studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, chcących rozwijać karierę zawodową w instytucjach Unii Europejskiej.

Wstęp na spotkanie jest wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy: www.rodm-krakow.pl

Spotkanie odbędzie się 2 czerwca 2014 r. o godz. 11:00 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 1, s. 315 – III piętro).

Uczestnicy spotkania poznają rodzaje stanowisk, na które można aplikować (od stażysty i asystenta do urzędnika UE), dowiedzą się jak wygląda procedura rekrutacyjna oraz jak się do niej przygotować.

Program wydarzenia:
 Wykład na temat zatrudnienia w instytucjach UE
Prowadzenie: Beata Prądzyńska, Ministerstwo Spraw Zagranicznych.
 Urzędnik administracji UE – kariera w instytucjach unijnych: prezentacja studiów podyplomowych
Prowadzenie: dr Ewa Hartman, Akademia Górniczo-Hutnicza
 Europraca – praca w instytucjach Unii Europejskiej
Emisja 10-minutowego filmu, w którym dziewięcioro Polaków pracujących w instytucjach UE dzieli się swoimi doświadczeniami.