8 lis '13

Zaryzykuj! Praca w finansach czeka właśnie na Ciebie

Czy masz już dość informacji o kryzysie, zwolnieniach i rosnącym bezrobociu wśród ludzi młodych? Jesteś kreatywny, nie boisz się wyzwań, a studia to również czas na zdobycie pierwszych poważnych doświadczeń zawodowych? Sięgnij po najnowsze wydanie przewodnika „Kariera w Finansach i Bankowości” i podejmij wyzwanie, jakie stawia przed Tobą współczesny rynek pracy.

Zapraszamy do lektury piątej edycji przewodnika „Kariera w Finansach i Bankowości” przygotowanego przez redakcję serwisu KarierawFinansach.pl oraz ekspertów ze świata finansów. Najnowsze wydanie na rok akademicki 2013/14 możesz odebrać w biurze karier swojej uczelni, przeglądać online lub pobrać na swój komputer, odwiedzając naszą stronę pod linkiem: www.karierawfinansach.pl/przewodnik.

W najnowszym wydaniu magazynu znajdziesz m.in.:
• artykuły na temat trendów związanych z pracą w finansach;
• opisy perspektywicznych naszym zdaniem zawodów przyszłości: Process Improvement Specialist, Analityk KYC, Manager produktu w ubezpieczeniach, Manager projektu;
• prezentacje branż sektora finansowego z podziałem na usługi finansowe (m.in. audyt, BPO/SSC, księgowość, IT), bankowość oraz usługi doradcze;
• artykuły na temat kwalifikacji zawodowych dla finansistów: ACCA, CIMA, Aktuariusz, Doradca podatkowy;
• ponad 50 profili pracodawców, firm rekrutacyjnych i szkoleniowych ze szczegółowymi informacjami na temat organizacji, procesu rekrutacji i profilu kandydata.

Przewodnik pomoże Ci odpowiedzieć na kilka ważnych pytań:
• Które obszary sektora finansowego będą zatrudniać w najbliższych latach i dlaczego?
• Które kompetencje cenią pracodawcy, poszukując kandydatów w poszczególnych branżach?
• Które organizacje będą w najbliższym roku poszukiwać praktykantów, stażystów oraz pracowników?
• Jak wygląda proces rekrutacji do poszczególnych firm sektora finansowego?

Stworzyliśmy przewodnik, dzięki któremu dowiesz się, jak wykorzystać swoje kompetencje na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Zapraszamy do lektury przewodnika online:
www.karierawfinansach.pl/przewodnik

Twoja opinia ma znaczenie!
Zapraszamy do wypełnienia ankiety na temat przewodnika "Kariera w Finansach Bankowości". Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 3 minuty.

Więcej informacji na www.karierawfinansach.pl/przewodnik
KarierawFinansach.pl to największy branżowy serwis kariery, dedykowany specjalistom, managerom oraz wyższej kadrze zarządzającej z obszaru finansów, konsultingu, bankowości oraz BPO/SSC. Oprócz wysokiej jakości ogłoszeń o pracę w serwisie znajdują się opisy stanowisk w poszczególnych branżach sektora finansowego. Osoby planujące podnoszenie swoich kwalifikacji znajdą tam opisy certyfikatów wraz z informacjami dotyczącymi perspektyw rozwoju zawodowego oraz bogatą ofertę kursów i szkoleń z obszaru finansów. Serwis posiada również interaktywne zestawienie programów MBA, dzięki któremu użytkownicy mogą porównać swoje preferencje z ofertą studiów uczelni wyższych. Z myślą o przyszłych finansistach przygotowano również Strefę studenta, w której można znaleźć wiele ciekawych ofert staży i praktyk najlepszych firm w Polsce.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę