19 kwi '23

Wykład online pt.: „Zawód audytora bez tajemnic. Kim jest i czym się zajmuje audytor?”

Wykład online pt.: „Zawód audytora bez tajemnic. Kim jest i czym się zajmuje audytor?”

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w ogólnopolskim wykładzie online Adama Solińskiego, Starszego Konsultanta w PwC Polska., pt.: „Zawód audytora bez tajemnic. Kim jest i czym się zajmuje audytor?”.

Wykład online odbędzie się 25 kwietnia 2023 r. o godz. 11:30 na platformie ClickMeeting.

Temat: Zawód audytora bez tajemnic. Kim jest i czym się zajmuje audytor?

Czas trwania wykładu: 60 minut + 10 min sesja pytań

Prowadzący wykład: Adam Soliński – Starszy Konsultant w PwC Polska

 

Tematyka wykładu:

Wykład przybliży uczestnikom jak wygląda ścieżka kariery w audycie, jak wygląda standardowy dzień audytora oraz czy audyt to tylko rachunkowość i sprawozdania. Co więcej na koniec wykładu odbędzie się sesja Q&A, która pozwoli dopytać o co bardziej interesujące dla studentów aspekty.

W wykładzie online można uczestniczyć na dwa sposoby:

  1. Rejestrując się indywidualnie, poniżej link rejestracyjny wraz z instrukcją lub
  2. Zachęcamy pracowników naukowo-dydaktycznych do udostępnienia w czasie rzeczywistym transmisji online podczas swoich zajęć na ekranie w sali wykładowej. Rejestruje się wykładowca, natomiast studenci oglądają wykład w sali na ekranie.

Rejestracji na wykład online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu:

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link – należy wpisać imię, nazwisko, nazwę uczelni, liczbę studentów na wykładzie (wpisać liczbę w przypadku, gdy wykład jest transmitowany w sali) oraz adres e-mail:

www.bde.wib.org.pl/wykład-PwC

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).

Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.

WAŻNE: W wykładzie online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome.

CERTYFIKAT: Każdy uczestnik wykładu (zarejestrowany indywidualnie) otrzyma po wykładzie maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).

Serdecznie zapraszamy studentów, koła naukowe i wykładowców.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę