23 maj '14

Zdobądź z nami doświadczenie zawodowe!!!

Studentko/ studencie!

Jeżeli pomimo ogromu codziennych obowiązków, masz jeszcze czas, ale przede wszystkim ochotę na dodatkową aktywność i zdobycie doświadczenia zawodowego, to zapraszamy do Fundacji GAP.

Zachęcamy Cię do włączenia się w organizację Święta Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich Miasta Krakowa 23 – 27 czerwca 2014 r. Jest to jedno z największych wydarzeń w Krakowie organizowanych przez Urząd Miasta Krakowa oraz Fundację GAP skierowane do mieszkańców i organizacji pozarządowych.

Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe przy organizacji dużej imprezy plenerowej, poznasz od wewnątrz działalność największych i najaktywniejszych organizacji pozarządowych z Krakowa, poznasz ludzi dla których praca to pasja, zdobędziesz cenne kontakty, które mogą zaowocować na przyszłość.

Święto składa się z następujących wydarzeń:

* Forum Współpraca i Partycypacja (23 czerwca 2014), to spotkanie przedstawicieli NGO ze sferą administracji publicznej i biznesu, które jest wydarzeniem o charakterze eksperckim i ma na celu wymianę doświadczeń i zachęcenie do dyskusji i współpracy różnych sektorów.

* Targów Organizacji Pozarządowych na Rynku Głównym w Krakowie (24 czerwca 2014). W ramach tego działania będziemy koncentrować się na prezentacji organizacji pozarządowych działających w Krakowie. Płyta Rynku zostanie podzielona na dwie strefy: namiotową oraz animacyjną. Będzie to miejsce przeznaczone na występy artystyczne, targi, pokazy, konkursy, zajęcia z rękodzieła, gry i zabawy dla dzieci, warsztaty aktywizujące mieszkańców, itp.

* Dni Otwarte Organizacji Pozarządowych (25 – 27 czerwca 2014), które dadzą organizacjom możliwość zaprezentowania swojej codziennej działalności we własnej siedzibie lub w miejscach, w których skupia się ich praca.

Patronami medialnymi Święta są TVP Kraków, Radio Kraków i Dziennik Polski.

Poszukujemy osób, które staną się ambasadorami tego wydarzenia:

* zaangażowanych,
* wykazujących empatię,
* posiadających pasje oraz nieco wolnego czasu.

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia we współorganizacji dużego wydarzenia promocyjnego w Krakowie, w tym:

* promocji wydarzenia w mediach społecznościowych (social media) oraz promocji bezpośredniej podczas wydarzenia na Rynku Głównym w Krakowie,
* dokumentacji fotograficznej wydarzeń oraz pisania krótkich relacji do mediów z ich przebiegu,
* profesjonalnym udzielaniu informacji o wydarzeniu oraz pracach biurowych oraz w siedzibach organizatorów, czyli Fundacji GAP oraz Urząd Miasta Krakowa (Miejskiego Ośrodka Wspierania Inicjatyw Społecznych).

Jeżeli jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie (np. fotografia, profesjonalna konferansjerka, promocja w Internecie) wykorzystaj swoją wiedzę – za naszym pośrednictwem możesz pokazać się szerszemu gronu odbiorców.

Jeżeli chcesz zaproponować nam swoją pomoc w innej postaci, zapraszamy do kontaktu!

Co może Ci dać wolontariat/praktyka w Fundacji GAP:

– satysfakcję,
– pomoc w odkrywaniu swoich talentów,
– nowe kontakty, znajomości,
– doświadczenie zawodowe w pracy w organizacji pozarządowej,
– umowę wolontariatu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Alicja Marszałek, 12 423 76 05 wew. 20, alicja.marszalek@fundacja.e-gap.pl

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
ul. Rakowicka 10b/10, 31-511 Kraków
tel. +48 12 423 76 05
fax. +48 12 423 76 03


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę