21 sie '17

Zdrowy dom bliżej natury – Eko konferencja WSZIB

Rada Naukowa Polskiego Klubu Ekologicznego i Międzynarodowy Instytut Polityki i Strategii Ekologicznej serdecznie zapraszają na ekodebatę, która odbędzie się 28 sierpnia 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 11:00 w auli 13 K Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie przy al. Kijowskiej 14.

W programie wystąpienie dr inż. Zsuzanny Iwanickiej, Głównego Ekologa Banku Ochrony Środowiska na temat ekonomicznych aspektów budownictwa zrównoważonego.
W drugiej części spotkania mgr inż. arch. Maciej Jagielak, Prezes Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Budownictwa Naturalnego zapozna nas z problemem „Naturalne budownictwo; Materiały, technika, społeczność".

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych eko urbanistyką i eko architekturą.