11 gru '08

Zostań Ambasadorem Fundacji im. Lesława A. Pagi

Zostań Ambasadorem Fundacji im. Lesława A. Pagi – wygraj staż! – cała Polska

Do 15 stycznia 2009 nadsyłać można zgłoszenia do programu Ambasadorzy Fundacji im. Lesława A. Pagi 2009.

Program powstał z myślą o współpracy z aktywnymi, lubiącymi wyzwania osobami, którym bliskie są cele Fundacji. Udział w projekcie to doskonałe ćwiczenie dla osób, które wiążą swoją przyszłość z marketingiem lub PR.

Zadaniem Ambasadora jest wymyślenie i przeprowadzenie kampanii promocyjnej jednego lub kilku projektów Fundacji. Ambasadorzy prowadzą wymyślone przez siebie kampanie w swoim najbliższym otoczeniu – w szkole, na uczelni, w gminie lub w mieście.

Najlepsze kampanie zostaną nagrodzone i przedstawione na stronie Fundacji. Dla najlepszych Ambasadorów do wygrania m.in. staż w dziale Marketingu firmy Deloitte!

Odwiedź stronę www.paga.org.pl!