20 maj '13

ZOSTAŃ EKSPERTEM DS. INNOWACJI

Prowadzisz biznes w Małopolsce lub pracujesz w mikro, małej firmie? Już teraz zgłoś się do projektu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. W nowym projekcie „Ekspert do spraw innowacji” przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę bezpłatnych szkoleń i warsztatów.
W trakcie szkoleń wykorzystywane są autorskie gry symulacyjne. Nowoczesne narzędzia dostarczą Ci pełny zakres doświadczeń związany z planowaniem i wdrażaniem innowacji w firmach. Szkolenia prowadzone przez profesjonalnych trenerów.
Szkolenia obejmują zagadnienia z zakresu innowacji technologicznych, organizacyjnych, procesowych i marketingowych dopasowanych do specyficznych potrzeb sektora mikro i małych przedsiębiorstw.
Tematyka szkoleń dotyczy:
• zasady i metody wprowadzania na rynek nowych produktów
• metody organizacji przedsiębiorstw
• nowe trendy w marketingu
• nowatorskie techniki produkcji i dystrybucji
• rozszerzanie działalności na rynki zagraniczne (eksport)

Szkolenie outdoorowe
• terenowa gra symulacyjna, rozwija umiejętności w zakresie zarządzania stresem, konfliktem i przywództwa

Warsztat „Transfer wiedzy”
• wymiana dobrych praktyk nawiązanie kontaktów biznesowych
Szkolenia specjalistyczne „szyte na miarę” dopasowane do konkretnych potrzeb uczestników projektu. Czas i zakres szkoleń jest indywidualnie ustalany z osobą zainteresowaną
Szkolenia odbywać się będą na terenie Małopolski. Udział w projekcie zakończony będzie otrzymaniem CERTYFIKATU potwierdzającego posiadaną wiedzę z zakresu innowacji.

Szczegóły projektu oraz rejestracja na bezpłatny cykl szkoleń znajduje się na stronie http://www.marr.pl/projekty/ekspert/szkolenia-ekspert.html

Cykl szkoleń i warsztatów realizowany jest w ramach projektu „Ekspert ds. innowacji” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę