Administrator zarządca nieruchomości wspólnot mieszkaniowych

PROSPERITO

Zakres obowiązków:

  • obsługa mieszkańców w zakresie bieżących spraw,
  • współpraca z podwykonawcami firmy i kontrola ich pracy,
  • przygotowywanie i prowadzenie zebrań Wspólnot Mieszkaniowych,
  • koordynowanie remontów i modernizacji w administrowanych obiektach,
  • zamawianie materiałów i usług dla nieruchomości,
  • planowanie i organizowanie przeglądów nieruchomości,
  • wsparcie przy pracy działu księgowego firmy,
  • wyjazdy na teren administrowanych nieruchomości,

Wymagania:

  • solidne i rzetelne podejście do codziennych obowiązków,
  • dokładność i skuteczność w wykonywaniu zadań,
  • łatwość pracy z komputerem oraz aplikacjami mobilnymi, bardzo dobra znajomość obsługi programu pocztowego, pakietu MS Office (szczególnie Word i Excel),
  • znajomość programu Lokale mile widziana,
  • terminowość, kultura pracy z klientem oraz kultura osobista,
  • umiejętność właściwego ustalania priorytetów swoich obowiązków,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • przyjazne warunki pracy w zgranym zespole,
  • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego i zdobycia wszechstronnego doświadczenia, dzięki zróżnicowaniu zadań,

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.aplikuj.pl.

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę