Analityk Biznesowy IT

  • Kraków

Stanowisko: Analityk Biznesowy IT

Nazwa firmy: IT CONNECT Sp. z o.o.

Informacje o firmie: IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Opis stanowiska:

• Współpraca z jednostkami biznesowymi spółki.
• Identyfikacja, rejestracja i analiza potrzeb w zakresie utrzymania i rozwoju istniejących rozwiązań i usług IT (głównie rozwiązania aplikacyjne).
• Udział w projektowaniu i wdrożeniach nowych rozwiązań dla spółki.
• Praca związana z dokumentacją wymagań, procesów biznesowych, udział w testach i szkoleniach użytkowników na etapie wdrożenia.

Wymagania:

• Doświadczenie w analizie biznesowej, udział w projektach IT w obszarze wdrożeń rozwiązań aplikacyjnych.
• Umiejętność prowadzenia spotkań.
• Komunikatywność i umiejętności analityczne.
• Samodzielność.

Oferujemy:

• Pracę na pełen etat.
• Długofalową współpracę z jednym z liderów branży budowlanej.
• Hybrydowy tryb pracy.
• Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach.
• Możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie.

Proszę o aplikowanie przez: https://www.praca.pl/analityk-biznesowy-it_7893171.html

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl