Analityk Inwestycyjny

  • Praca
  • Kraków

NES Global Talent

Obowiązki:

  •  Modelowanie finansowe,
  • Tworzenie analiz i raportów,
  • Wycena nowych projektów (publicznych, publiczno – prywatnych i prywatnych) – zawartych w modelach finansowych na podstawie przepływów wskaźników,
  •  Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych oraz nadzór prac doradców,
  •  Negocjowanie warunków transakcji finansowych,
  • Nadzór nad działalnością spółek zajmującą się realizacją projektów,
  • Pozyskiwanie finansowe dla projektów inwestycyjnych,
  • Bieżąca współpraca z bankami,

Wymagania:

  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Wykształcenie wyższe na kierunku: Finanse, Finanse i Rachunkowość, Księgowość i Rachunkowość, pokrewne
  • Doświadczenie w modelowaniu finansowym

Oferujemy:

  • Praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B,
  • Praca w systemie hybrydowym,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  •  Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karty sportowe),

Aplikuj tutaj: https://www.praca.pl/analityk-inwestycyjny_8919436.html

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę