Junior Product Specialist

  • Praca
  • Kraków

Arche Consulting

Obowiązki:

  • wspieranie i realizacja projektów dotyczących zarządzania produktami,
  • analiza danych dotyczących produktów gazów sprężonych i ciekłych,
  • wsparcie procesu zmian i nadzorowania cen produktów oraz ich marżowości,
  • współpraca z różnymi zespołami wewnątrz organizacji zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej,
  • koordynowanie i inicjowanie najlepszych praktyk w zakresie wzrostu marżowości produktów,
  • nadzorowanie poprawności danych o produktach w systemach i bazach danych firmy,
  • przygotowanie raportów i prezentacji.

Wymagania:

  • absolwent lub student ostatniego roku studiów (praca na pełen etat),
  • zaawansowana znajomość MS Excel, mile widziana znajomość VBA,
  • wysokie umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,
  • kreatywność i elastyczność w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1),
  • chęć rozwoju oraz umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność współpracy i duża samodzielność w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale zarządzania produktem lub pokrewnym,
  • gotowość do czasowych relokacji zagranicznych w ramach programu rozwojowego.

Nasz klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających,
  • możliwość wspierania dodatkowych inicjatyw organizowanych przez dedykowane zespoły projektowe,
  • szeroki pakiet benefitów.

Prosimy o przesłanie CV na adres:

aplikacje@wszib.edu.pl

z tematem: nr ref: 67/2022

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę