Asystent ds. e-commerce

  • Praktyki
  • Kraków

OFFROAD-EXPRESS

OFFROAD-EXPRESS jest największym importerem i dystrybutorem akcesoriów 4×4 do amerykańskich samochodów terenowych w Europie. Stale rozwijamy i podnosimy kompetencje pracowników kluczowych działów firmy: marketing i handel (zwłaszcza e-commerce), IT, logistyka, administracja i księgowość. Poszukujemy zatem zaangażowanych i ambitnych osób, gotowych podjąć się praktyk w strukturach naszej firmy i w przyszłości (w zależności od chęci obu stron) nawiązać stałą współpracę.

Obowiązki: pomoc w prowadzeniu serwisu internetowego (analiza ruchu), optymalizacja treści pod kątem SEO, rozbudowa i aktualizacja oferty w różnych kanałach sprzedaży, monitorowanie i analiza potrzeb klienta.

Wymagania: studenci kierunków ekonomicznych, dobra znajomość języka angielskiego, biegłość w obsłudze social mediów, zaangażowanie w powierzone zadania, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy: możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu praktyk (umowa o pracę, zlecenie), w pełni wyposażone stanowisko, szkolenia i doradztwo specjalistów działu IT, elastyczne godziny odbywania praktyk (dostosowane do planu zajęć), kawę, herbatę oraz napoje.

 

Prosimy o przesłanie CV na adres:

aplikacje@wszib.edu.pl  

z tematem: nr ref: 130/2021 Asystent ds. e-commerce

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl