Asystent ds. księgowości

  • Praktyki
  • Kraków

OFFROAD-EXPRESS

OFFROAD-EXPRESS jest największym importerem i dystrybutorem akcesoriów 4×4 do amerykańskich samochodów terenowych w Europie. Stale rozwijamy i podnosimy kompetencje pracowników kluczowych działów firmy: marketing i handel (zwłaszcza e-commerce), IT, logistyka, administracja i księgowość. Poszukujemy zatem zaangażowanych i ambitnych osób, gotowych podjąć się praktyk w strukturach naszej firmy i w przyszłości (w zależności od chęci obu stron) nawiązać stałą współpracę.

Obowiązki: pomoc w bieżących zadaniach działu administracyjno-księgowego, kontrola obiegu dokumentów (przyjmowanie, segregowanie, archiwizowanie), wykonywanie prostych operacji w programie księgowym (wprowadzanie faktur, wyciągów bankowych), przygotowywanie prostych raportów / zestawień na polecenie przełożonego.

Wymagania: studenci kierunków: zarządzania i finansów i rachunkowości; znajomość MS Office (zwłaszcza Excel), zaangażowanie w powierzone zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, mile widziana znajomość programów księgowych: Subiekt GT, Enova365.

Oferujemy: możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu praktyk (umowa o pracę, zlecenie), w pełni wyposażone stanowisko, szkolenia i doradztwo w zakresie rachunkowości i księgowości, elastyczne godziny odbywania praktyk (dostosowane do planu zajęć), kawę, herbatę oraz napoje.

Prosimy o przesłanie CV na adres:

aplikacje@wszib.edu.pl

z tematem: nr ref: 132/2021 Asystent ds. księgowości

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl