Asystent ds. marketingu internetowego

  • Praktyki
  • Kraków

OFFROAD-EXPRESS

OFFROAD-EXPRESS jest największym importerem i dystrybutorem akcesoriów 4×4 do amerykańskich samochodów terenowych w Europie. Stale rozwijamy i podnosimy kompetencje pracowników kluczowych działów firmy: marketing i handel (zwłaszcza e-commerce), IT, logistyka, administracja i księgowość. Poszukujemy zatem zaangażowanych i ambitnych osób, gotowych podjąć się praktyk w strukturach naszej firmy i w przyszłości (w zależności od chęci obu stron) nawiązać stałą współpracę.

Obowiązki: pomoc w realizowaniu strategii marketingowej firmy oraz dbaniu o jej wizerunek w kanałach social media, współtworzenie materiałów promocyjnych, realizacja zleconych zadań bieżących.

Wymagania: studenci kierunków ekonomicznych (zarządzanie i marketing), kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, otwartość na nowe wyzwania, zaangażowanie w powierzone zadania, „lekkie pióro”, mile widziane obycie w programach / narzędziach marketingowych: Facebook Ads, Google Ads, Google Analytics, etc.

Oferujemy: możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu praktyk (umowa o pracę, zlecenie), w pełni wyposażone stanowisko, szkolenia i doradztwo specjalistów zajmujących się marketingiem i handlem, elastyczne godziny odbywania praktyk (dostosowane do planu zajęć), kawę, herbatę oraz napoje.

Prosimy o przesłanie CV na adres:

aplikacje@wszib.edu.pl

z tematem: nr ref: 129/2021 Asystent ds. marketingu internetowego

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl