KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

  • Praca
  • Kraków

Witryna internetowa BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Zadania:

  • Wsparcie Głównej Księgowej w zleconych czynnościach,
  • Rozliczenia i kompensaty należności,
  • Rejestrowanie dokumentów finansowych,
  • Monitorowanie terminów płatności,
  • Współpraca przy rozliczeniach z Urzędem Skarbowym (CIT, VAT),
  • Realizacja przelewów bankowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Księgowej/ Księgowego
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • Samodzielność, operatywność, odpowiedzialność,
  • Umiejętność efektywnej współpracy zespołowej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziana wiedza na temat specyfiki budownictwa.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Nr wpisu do rejestru 13 471 jako BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na ig@pracownicybudowlani.pl

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę