Contract Controller

  • Kraków

Stanowisko: Contract Controller

Nazwa firmy: ISS Facility Services Sp. z o.o.
Informacje o firmie Jako ISS Facility Services Sp. z o. o jesteśmy liderem na Polskim rynku w kompleksowej obsłudze budynków. W Polsce działamy od 1995 r. i zatrudniamy ok. 2 000 pracowników. Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, wsparcie administracyjne oraz obsługę techniczną.W pracy kierujemy się takimi wartościami jak uczciwość, przedsiębiorczość, odpowiedzialność i jakość.

Opis stanowiska:
• Nadzór nad jakością, kompletnością i poprawnością danych finansowych kontraktu, analiza odchyleń i różnic
• Kontrola przychodów i kosztów
• Zarządzanie rezerwami kosztowymi/przychodowymi
• Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych i prawnych
• Ścisła współpraca z Działem Księgowości
• Udział w procesie zarządzania ryzykiem
• Współpraca z Dyrektorem Kontraktu w kwestiach rozliczeń finansowych

Wymagania:
• Min. 1 rok doświadczenia w obszarze controllingu, księgowości lub analizy finansowej
• Bardzo dobra znajomość pojęć i procesów księgowych
• Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości i finansów
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse lub pokrewne)
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole
• Dokładność, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:
• Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
• Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
• Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
• Nowoczesne środowisko pracy
• Szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne
• Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy
• Bogaty pakiet benefitów pracowniczych

Proszę o aplikowanie przez: https://www.praca.pl/contract-controller_7883148.html

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl