Staż w Dziale Księgowości

• Staż

Witryna internetowa Endego Sp. z o.o.

Endego to przede wszystkim ludzie.

W Endego jesteśmy dumni z tworzenia kompleksowych rozwiązań inżynierskich, które wyznaczają standardy w branży. Nasza specjalizacja obejmuje sektory: motoryzacyjny, kolejowy, rolniczy, pojazdów ciężkich, pojazdów użytkowych (jak autobusy), oraz dodatkowo sektory: medyczny czy AGD. Jako firma z polskimi korzeniami, mamy siedem oddziałów w Polsce, z główną siedzibą w Krakowie; a także biuro w Monachium i Rumunii.

Nasza kultura organizacyjna opiera się na otwartości i budowaniu partnerskich relacji. Wierzymy, że sukces osiąga się przez współpracę i komunikację, co odzwierciedla się w naszym codziennym działaniu. Z dumą możemy powiedzieć, że Endego to miejsce, gdzie na pierwszym planie są ludzie.

Nasza załoga to obecnie 300 wykwalifikowanych specjalistów, zarówno inżynierów i inżynierek, jak i ekspertów i ekspertek w innych dziedzinach. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, a nasz zespół stale się powiększa.

Dołącz do nas!

Jeśli pasjonuje Cię praca w międzynarodowym środowisku, pragniesz rozwijać swoje umiejętności i dołączyć do zespołu, który realnie wpływa na rozwój nowoczesnych technologii, to Endego jest miejscem dla Ciebie!

Zostań częścią Endego i kształtuj z nami przyszłość inżynierii!

Zakres obowiązków:

• Skanowanie dokumentów księgowych
  • Kategoryzowanie oraz opisywanie zeskanowanych dokumentów
  • Wprowadzanie zeskanowanych dokumentów do systemu elektronicznego
  • Archiwizacja dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy
  • Współpraca z zespołem księgowym w zakresie organizacji archiwum

Wymagania:

• Student/ka studiów kierunkowych o profilu ekonomicznym lub pokrewnym
  • Dyspozycyjność 50-70 h miesięcznie
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań