Główna Księgowa / Główny Księgowy

  • Kraków

Stanowisko: Główna Księgowa / Główny Księgowy

Nazwa firmy: EPCM Executive Search

Informacje o firmie: Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki deweloperskiej, poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na nowo utworzone stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego. Dana osoba będzie odpowiadać za prowadzenie pełnej księgowości, sporządzanie sprawozdań finansowych, nadzór nad płatnościami oraz współpracę z instytucjami zewnętrznymi.

Idealny/a Kandydat/ka powinien/na posiadać kilkuletnie doświadczenie zawodowe po stronie wewnętrznych struktur firm oraz charakteryzować się kompetencjami managerskimi, sumiennością, zaangażowaniem, oraz proaktywną postawą.

Klient zapewnia umowę o pracę, przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się w firmie.

Opis stanowiska:
• Prowadzenie pełnej księgowości spółki/ek deweloperskich;
• Kierowanie kilkuosobowym działem Księgowości;
• Sporządzanie deklaracji podatkowych – CIT, PIT, VAT, IFT, podatek od nieruchomości, etc.;
• Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP);
• Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
• Nadzór nad płatnościami, uzgadnianie rozrachunków należności oraz zobowiązań;
• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;
• Udział w sporządzaniu i konsolidacji sprawozdań finansowych;
• Udział we wdrożeniach narzędzi informatycznych;

Wymagania:
• Min. 2/ 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość);
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
• Samodzielność i zaangażowanie
• Skrupulatność i terminowość;
• Dobra znajomość pakietu MS Office;
• Komunikatywność;

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Przyjazna atmosferę pracy;
• Pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport;
• Premie uznaniowe;

Proszę o aplikowanie przez: https://www.praca.pl/glowna-ksiegowa-glowny-ksiegowy_7855692.html

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl