Asystent/ka Działu Księgowości Dział PTP

  • Praca
  • Kraków

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Asystenta/Asystentki Działu Księgowości

Lokalizacja: ul. Puszkarska 7F, Kraków

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w procesie rejestracji dokumentów księgowych
  • Rozliczania kont rozrachunkowo-rozliczeniowych
  • Pomoc w formalno – rachunkowej kontroli dokumentów księgowych
  • Sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel
  • Pomoc administracyjna oraz wsparcie w bieżącej pracy działu

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie kierunkowe w obszarze rachunkowości, finansów lub pokrewnym
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, skrupulatność i przywiązywanie uwagi do szczegółów
  • Terminowość w realizacji zadań
  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel
  • Dyspozycyjność około 40h w tygodniu
  • Doświadczenie zawodowe lub praktyki w obszarze księgowości będą dodatkowym atutem

Mile widziane:

  • Mile widziani są studenci 1-2 roku studiów licencjackich

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wdrażanie i aktywne wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju kompetencji zawodowych w zakresie księgowości i rachunkowości już na początku kariery

Aplikuj przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3e03a044389a43dd94ac62762c732d6b

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@holding1.pl

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę