Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń i Rozliczeń

  • Praca
  • Kraków

Witryna internetowa Holding1

#PozytywnieZaangażowani

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, DS, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, MG, Mitsubishi, Nissan, Renault, Dacia, Cupra, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie bazą danych ubezpieczonych pojazdów własnych Grupy PGD
  • Zawieranie i wznawianie umów ubezpieczeniowych pojazdów własnych Grupy PGD
  • Kompletowanie niezbędnych dokumentów do zawarcia polis
  • Współpraca z TU w zakresie rozliczania bieżącej produkcji polis oraz zwrotów składkowych
  • Obsługa korespondencji przychodzącej związanej z ubezpieczeniami dla Grupy PGD
  • Administrowanie umowami z TU oraz innymi instytucjami finansowymi
  • Współpraca z działami sprzedaży, kontrolingu i księgowości

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi polis komunikacyjnych
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań i terminowe ich realizowanie
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Gotowości do nauki i rozwoju zawodowego
  • Otwartość na nowe zadania oraz umiejętność współpracy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej uzależnionej od indywidualnych wyników pracy
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowanie karty benefit Multisport
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a  w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej
  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy
  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę