Specjalista ds. Obsługi Klienta – Dział Contact Center

  • Praca
  • Kraków

Miejsce pracy: Kraków, ul. Puszkarska 7F/praca hybrydowa

Na pewno nas znasz.
Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Pracując w naszym zespole dołączysz do zespołu specjalistów reprezentujących:

  • sieć salonów i serwisów samochodowych – Grupa PGD
  • sieć sprzedaży samochodów używanych – Autopunkt. Pewne Używane
  • największą wypożyczalnię aut w Polsce – Express Car Rental
    polski carsharing, auta na minuty – Traficar
  • oraz Grupę Deweloperską Megapolis

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.
W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa połączeń przychodzących, wychodzących oraz skrzynki mailowej i czatu
  • Budowanie długofalowych relacji i pozytywnych doświadczeń Klientów
  • Zapewnienie właściwej współpracy z innymi działami w zakresie realizowanych działań

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Gotowość do pracy w elastycznym systemie zmianowym oraz w niektóre weekendy i święta
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji
  • Wiedza w zakresie motoryzacji, mechaniki pojazdów, zainteresowanie motoryzacją
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość MS Office
  • Praca na pełny etat

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta (preferowane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta)

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie (w zależności od preferencji Kandydata)
  • Elastyczność – możliwość pogodzenia pracy na pełny etat ze studiami
  • Dofinansowany pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed, Multisport, platforma do nauki języków obcych eTutor)
  • Zniżki na produkty i usługi w ramach Holding1 (Traficar, zakup i/lub wynajem samochodu)
  • Kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię w pełni do pracy
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz realne możliwości rozwoju w ramach spółek Holding1
  • Brak pracy w godzinach nocnych
  • Przyjazną atmosferę w zespole, wsparcie współpracowników
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

Aplikuj przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ca27c9c7e36146ecb7f73bcd709c583a

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@holding1.pl

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę