HR Business Partner

  • Praca
  • Kraków

NES Global Talent

Obowiązki:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end we współpracy z działem rekrutacyjnym,
  • Współpraca z agencjami headhunterskimi,
  • Bieżąca współpraca z międzynarodowym zespołem,
  • Onboarding i offboarding pracowników,
  • Tworzenie i wdrażanie innowacyjnych strategii rekrutacyjnych,
  • Aktywny rozwój procesów i narzędzi HR w porównaniu z międzynarodowym zespołem,
  • Analiza wskaźników KPI oraz monitorowanie postępów pracowników, Tworzenie i wdrażanie korporacyjnej strategii HR zgodnej z celami organizacji – wdrożenie nowej polityki dla zespołu,
  • Współpraca z zespołem w kontekście działalności Employer Branding i Employee Experience,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku: Administracja, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Zarządzanie, Psychologia lub pokrewne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat,
  • Praktyczna znajomość prawa pracy,
  • Doświadczenie w działaniach Employer Brandingowych,
  • Doświadczenie w zakresie koordynowania i wdrażania projektów HR,

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę hybrydową,
  •  Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie etc.),

Aplikuj tutaj: https://www.praca.pl/hr-business-partner_8918953.html

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę