Informatyk – Młodszy Inżynier Systemowy

AB Systems sp. z o.o.

Jesteśmy dynamiczną i bardzo szybko rozwijającą się firmą, partnerem największych światowych dostawców z branży IT. Projektujemy i wdrażamy najnowocześniejsze systemy informatyczne dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Poszukujemy osób chcących związać swoją karierę zawodową z technologiami bezpieczeństwa danych, chmury obliczeniowej, wirtualizacji i pamięci masowych.

Twój zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i serwis systemów IT opartych o oprogramowanie systemowe Linux/Windows/VMware,
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu serwerowego i sieciowego,
  • Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych oraz wirtualizacji,
  • Instalacja i konfiguracja sieci i zabezpieczeń sieci informatycznych,
  • Instalacja elementów infrastruktury teleinformatycznej,
  • Zapewnienie pierwszego poziomu wsparcia dla Klientów firmy,
  • Monitoring środowiska Klientów oraz zgłaszanie i raportowanie incydentów,
  • Tworzenie raportów serwisowych oraz dokumentacji technicznych,
  • Wsparcie systemów wewnętrznych.

Nasze wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego,
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z instalacją i wdrażaniem usług opartych o systemy Linux/Windows,
  • Praktyczna znajomość usług sieciowych takich jak np. Active Directory/LDAP, HTTPS, DHCP, DNS, NTP, SSH, SNMP, SMTP, VPN, firewall, syslog,
  • Praktyczna znajomość sieci i protokołów modelu TCP/IP oraz zagadnień związanych z ich bezpieczeństwem,
  • Praktyczna znajomość architektury i budowy sprzętu serwerowego i/lub sieciowego,
  • Wykształcenie wyższe minimum licencjat,
  • Zdolności manualno-techniczne,
  • Chęć rozwoju i gotowość do zdobywania nowej wiedzy,
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność,
  • Znajomość pakietu biurowego MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na posługiwanie się dokumentacją techniczną,
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość instalacji i wdrażania systemów wirtualizacji serwerów np. VMware vSphere i/lub Microsoft Hyper-V,
  • Praktyczna znajomość instalacji i konfiguracji urządzeń sieciowych (przełączniki, routery, UTM),
  • Wykształcenie na kierunkach technicznych (najlepiej związanych z informatyką),
  • Posiadane certyfikatów inżynierskich,
  • Uprawniania elektryczne SEP G1 do 1kV,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Praca w firmie o stabilnej, uznanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy,
  • Dostęp do laboratorium technicznego firmy,
  • Możliwość awansu zawodowego,
  • Pracę w zespole doświadczonych inżynierów,
  • Szkolenia, pakiet medyczny, pakiet multisport, dofinansowanie posiłków,
  • Praca w nowoczesnym biurze klasy A.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Spotkania integracyjne,
  • Komputer do użytku prywatnego,
  • Strefa relaksu,
  • Możliwość uzyskania uprawnień,
  • Pakiet multisport,
  • Dofinansowanie posiłków,

Etapy rekrutacji:

  • 1 etap – zapoznanie się z dokumentami rekrutacyjnymi (należy przygotować CV oraz list motywacyjny),
  • 2 etap – spotkanie z wybranymi kandydatami, praktyczne sprawdzenie umiejętności (on-line),
  • 3 etap – spotkanie z zakwalifikowanymi kandydatami z etapu 2 (w siedzibie firmy),

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.pracuj.pl.

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę