JavaScript Developer

  • Kraków

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, światowego lidera dostarczającego rozwiązania IT z dziedziny bezpieczeństwa publicznego, poszukujemy kandydata na stanowisko JavaScript Developer – osoby, która odegra kluczową i aktywną rolę w procesie wprowadzania nowych funkcjonalności i rozwijania strony firmy.

 Tech Stack: JavaScript, HTML, CSS, TypeScript, SASS

Lokalizacja: Kraków lub 100% zdalnie

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3 lata zawodowego doświadczenia na stanowisku JavaScript Developer/Frontend Developer
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, CSS (TypeScript, SASS)
  • Doświadczenie z HTML/CSS
  • Język angielski na poziomie minimum B2 (praca w zespole międzynarodowym)
  • Silne umiejętności komunikacyjne
  • Kreatywność w działaniu

Klient oferuje:

  • Roczną podwyżkę wynagrodzenia (w zależności od indywidualnych wyników)
  • Premie roczną
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Kartę MultiSport
  • Ulgi w podatku od własności intelektualnej
  • PPE (Pracowniczy Program Emerytalny)
  • Plan zakupów akcji pracowniczych (ESPP)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki na miejscu)
  • Wsparcie relokacyjne
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju

Aplikować można przez link: https://www.praca.pl/javascript-developer_7551156.html

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę