Asystent/ka Księgowej

Staż w Kancelarii Podatkowej LUCRUM

Stanowisko:  Asystentka Księgowej

Wymagania:

– wiedza z podstaw rachunkowości,

– punktualność,

– komunikatywność,

– znajomość programów typu  excel, word,

– właściwe wywiązywanie się z ustalonych zadań.

Co oferujemy:

– możliwość rozwoju zawodowego,

– ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,

– bardzo dobrą atmosferę,

– możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu.

Zakres obowiązków:

– prace administracyjne,

– prace księgowe – wprowadzanie faktur,

– archiwizowanie i kontrola dokumentów księgowych,

– przygotowanie dokumentów księgowych,

– sprawdzanie pod względem merytorycznym i formalnym dokumentów,

– obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej.

Kancelaria Podatkowa w Krakowie poszukuje studentów z kierunku księgowości i rachunkowości.

Czas pracy w okresie 5 miesięcy: od 25 do 40 godzin tygodniowo w okresie od sierpnia 2022

Kancelaria LUCRUM działa na Polskim rynku od 2005 roku obsługując podmioty jednoosobowe, spółki osobowe oraz spółki prawa handlowego z obszarów województwa małopolskiego, śląskiego oraz świętokrzyskiego.

W ramach wspierania przedsiębiorczości współpracujemy z takimi organizacjami w regionie jak Inkubator Przedsiębiorczości AGH, Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego, czy Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej.

Kancelarię reprezentuje wykwalifikowana kadra w tym: Księgowi, Kadrowi, Doradca Podatkowy oraz Doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Wymagania dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV do dnia 31 sierpnia 2022 na maila kancelarialucrum@wp.pl  KANCELARIA PODATKOWA LUCRUM Kraków al. Beliny Prażmowskiego 14

Z dopisanym oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lucrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (Al. Beliny-Prażmowskiego 14, 31-514 Kraków), wpisaną do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. pod numerem KRS: 0000516868, numer REGON: 123160168, NIP: 6751504632, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Kandydatowi przysługuje prawo żądania od Lucrum Sp. z o.o. dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Kandydatowi przysługuje także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych.

Adres e-mail do składania CV:

kancelarialucrum@wp.pl