Kierownik Zespołu do Biura Sprzedaży

Stanowisko: Kierownik Zespołu do Biura Sprzedaży

Nazwa firmy: Oddział Biura Sprzedaży

Informacje o firmie: Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy NN istniejącej od 175 lat. W Polsce aktywnie od pod ponad 60 lat. W swojej branży plasujemy się na podium najlepszych firm, wyróżniając się na rynku jakością obsługi Klientów.

Lata działalności, doświadczenia i profesjonalizmu zaowocowały stworzeniem prostych i przyjaznych produktów. Ich szeroki wachlarz, elastyczne dopasowanie do Klienta, dobrze wyszkolona i uczciwa kadra pozwala nam nie tylko utrzymać, ale i wzmacniać pozycję lidera w branży.
Poznaj te i inne nasze wartości dołączając do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
• prowadzenie zespołu sprzedażowego
• wsparcie, mentoring i szkolenia przedstawicieli celem osiągania założonych celów biznesowych.
• rekrutacja i wdrożenie nowych członków zespołu
• dbanie o rozwój i motywację zespołu

Wymagania:
• poszukujemy ambitnych i przedsiębiorczych kandydatów z doświadczeniem w budowaniu zespołu lub chcących je zdobyć
• posiadających łatwość w nawiązaniu i utrzymaniu relacji (zarówno z Klientami jak i pracownikami)
• z wykształceniem min. średnim otwartych na nowe wyzwania
• kreatywnych w działaniu

Oferujemy:
• współpracę w ogólnopolskim środowisku w atmosferze wsparcia
• atrakcyjne dochody (składające się z podstawy, premii i bonusów)
• zadaniowy czas pracy (nie wymagamy 40h tygodnia pracy)
• przejrzystą i realną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej