Księgowa / Księgowy

Stanowisko: Księgowa / Księgowy

Nazwa firmy: DEKRA Praca Sp. z o.o.

Informacje o firmie: DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG – lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.
DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Opis stanowiska:
• kontrola i monitorowanie otrzymanych dokumentów pod względem merytorycznym i formalno-rachunkowym,
• księgowanie kosztów związanych np. z wydatkami pracowniczymi, zakupami usług, surowców, opakowań, transportów i wyrobów gotowych.
• uzupełnianie dokumentacji faktur i archiwizowanie zaksięgowanych faktur,
• akceptacja zamówień sprzedaży po weryfikacji otrzymanych płatności,
• wystawianie faktur sprzedażowych (surowce, opakowania, odpady),
• współorganizowanie inwentaryzacji surowców, opakowań oraz wyrobu gotowego,
• realizacja procesów związanych z zamknięciem miesiąca,
• udział w projektach Działu Finansowego.

Wymagania:
• minimum 1-2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości,
• znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2/B1,
• znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT,
• znajomość MS Office (zwłaszcza Excel),
• bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i dyspozycyjność.

Oferujemy:
• zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
• możliwość stałego zatrudnienia,
• pracę w trybie zdalnym 2-3 x w tygodniu,
• możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i/lub programu sportowego,
• wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku na pełen etat),
• dofinansowania m.in. do obiadów na terenie firmy,
• bony świąteczne, imprezy integracyjne, pikniki rodzinne.

Proszę o aplikowanie przez: https://www.praca.pl/ksiegowa-ksiegowy_7881144.html

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl