Księgowy w dziale PtP z j. niemieckim (m/k)

StanowiskoKsięgowy w dziale PtP z j. niemieckim (m/k)
Nazwa firmyCPL JOBS Sp. z o.o.
Informacje o firmieCPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.
Opis stanowiskaDo Twoich obowiązków będzie należało:

  • Przetwarzanie faktur;
  • Weryfikacja i terminowe przetwarzanie danych finansowych;
  • Kontakt z klientami zagranicznymi (telefoniczny oraz e-mail);
  • Uzgadnianie kont klientów;
  • Obsługa danych dostawców;
  • Archiwizowanie dokumentów P2P;
  • Kontrolowanie płatności;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.
WymaganiaOczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego i angielskiego na poz. min. B2;
  • Minimum rocznego doświadczenia zawodowego w dziale AP lub AR;
  • Znajomości pakietu Microsoft Office;
  • Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych;
  • Silnych zdolności analitycznych.
OferujemyNasz klient zapewnia:

  • Pracę w bardzo pozytywnej atmosferze;
  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia + bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku);
  • Współfinansowanie studiów podyplomowych i kursów;
  • Udział w wielu imprezach firmowych.
Prosimy o aplikowanie przez formularz: https://www.praca.pl/ksiegowy-w-dziale-ptp-z-j-niemieckim-m-k_3546000.html

Aby aplikować, prześlij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl