Office Assistant

  • Praca
  • Kraków

Jako Kancelaria Lexmotion pomagamy osobom anglojęzycznym ubiegać się o polskie obywatelstwo, aby mogli w pełni korzystać ze wszystkich praw Unii Europejskiej. Z dumą zwiększamy spektrum wyborów naszych klientów, łącząc ich z ich europejskim obywatelstwem — jednocześnie dając sobie za wyzwanie prowadzenie każdej sprawy obywatelskiej w możliwie uproszczony i wspierający sposób.

Obecnie do naszego dynamicznie działającego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Office Assistant, która będzie nas wspierać w codziennych wyzwaniach związanych z zarządzaniem biurem.

Twój zakres obowiązków:

  • dbanie o wewnętrzny obieg dokumentów w firmie (np. skanowanie; archiwizacja dokumentów),
  • zaopatrzenie biura w artykuły gospodarcze i biurowe,
  • przekazywanie połączeń telefonicznych,
  • obsługa korespondencji mailowej,
  • wsparcie administracyjne pracowników,
  • wykonywanie zleconych spraw np. w urzędach, poczcie itp.
  • wsparcie Office Managera w codziennych obowiązkach.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • pełne zaangażowanie w powierzone Ci zadania,
  • sumienność i dokładność w podejściu do codziennych obowiązków,
  • działasz w sposób zorganizowany i samodzielny,
  • cechuje Cię wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie,
  • posiadasz praktyczną znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook), Google Work Space oraz urządzeń biurowych,
  • znasz język angielski na poziomie min. B2.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • 35-godzinny tydzień pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • interesującą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się kancelarii z solidną pozycją na rynku i wspieraną przez najnowsze technologie,
  • wyjątkowo zgrany i wspierający zespół oraz przyjazną atmosferę,
  • ciekawe szkolenia wewnętrzne,
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy,
  • świeże owoce w biurze, przekąski, kawa i inne napoje.

Do aplikowania zapraszamy przez załączony link

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę