Młodszy Analityk Finansowy

  • Kraków

Stanowisko: Młodszy Analityk Finansowy

Nazwa firmy: FDM Grupa Polska sp. z o.o.

Informacje o firmie: 
FDM jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi doradztwa dla przedsiębiorstw, zapewniając im dostęp do najlepszych kadr. Rekrutujemy i szkolimy absolwentów, byłych pracowników sił zbrojnych i osoby powracające do pracy, przygotowując je do roli specjalistów w zakresie IT i biznesu, a następnie wdrażając do pracy jako naszych konsultantów w renomowanych firmach polskich i międzynarodowych.

Naszym klientom dajemy dostęp do wykwalifikowanych specjalistów, reprezentujących zawody przyszłości. Kandydatom oferujemy możliwość szkolenia i rozpoczęcia pracy bez własnego wkładu finansowego. Posiadając centra w Europie, Ameryce Północnej i regionie Azji i Pacyfiku, FDM stał się jednym z głównych międzynarodowych pracodawców, a dzięki polityce równych szans, wysokiej jakości kursom i licznym programom pracowniczym, FDM zdobył szereg nagród i akredytacji.
Opis stanowiska O programie
Program FDM dla absolwentów jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy ukończyli studia i poszukują okazji do nabycia nowych umiejętności, zdobycia atrakcyjnej pozycji bez wcześniejszego doświadczenia, możliwość rozpoczęcia pracy w wymarzonej firmie lub sposobu na podniesienie swoich zarobków. FDM jest obecna na rynku ponad 30 lat i dotychczas zapewniła pracę ponad 5 500 pracownikom na całym świecie.
Po zakwalifikowaniu się do programu absolwenci mogą liczyć na intensywne 7-14 tygodniowe szkolenie, umożliwiające zdobycie nowych kwalifikacji. Zajęcia prowadzone są przez uznanych w swoich dziedzinach ekspertów, dyplomowanych nauczycieli, ale także wieloletnich praktyków. Jeśli kandydat pomyślnie przejdzie szkolenie, oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia praktycznego, podczas minimum 18 miesięcy pracy dla jednej z firm, która z nami współpracuje.
Zapraszamy kandydatów ze wszystkich kierunków i uniwersytetów, nie wymagamy żadnego wcześniejszego doświadczenia, a jedynie zainteresowania nauką, a następnie pracą na pełny etat. Absolwent zaczyna zarabiać już na etapie szkolenia jak każdy regularny pracownik. Rekrutujemy cały czas i dysponujemy terminami rozpoczęcia programu na przestrzeni całego roku.

O stanowisku:
W ramach tego stanowiska od razu po szkoleniu dołączysz do naszego klienta z branży bankowej i będziesz mógł wykorzystać swoją wiedzę w wielu projektach związanych z finansami. Dlatego w tym wypadku wymagamy studiów kierunkowych – bankowość, rachunkowość, ekonomia, finanse.
Twoje obowiązki będą związane m.in. z procesami BAU w sektorze MŚP, kontrolą ryzyka i zgodności, analizą i audytem procesów i danych, wdrażaniem nowych technologii i sposobów pracy w obszarze finansów. Szkolenie wyposaży cię dodatkowo w umiejętność posługiwania się konkretnymi narzędziami i wiedzę na temat sposobów pracy z klientem.

Wymagania:
• Tytułu magistra lub licencjata w dziedzinie związanej z finansami
• Znajomości języka angielskiego (co najmniej na poziomie B2)
• Zezwolenia na pracę w Polsce
• Gotowości do podjęcia pracy na okres 18 miesięcy
• Dostępności w wymiarze pełnego etatu
• Przejścia procesu kwalifikacyjnego, sprawdzającego motywację i predyspozycje kandydata

Oferujemy:
• 7 tygodni intensywnego szkolenia prowadzonego przez wykwalifikowaną kadrę, z wynagrodzeniem od pierwszego dnia szkolenia
• Minimum 18-miesięczne zatrudnienie u jednego z naszych klientów, wiodących firm polskich i międzynarodowych
• Możliwość przekwalifikowania się lub zdobycia dodatkowych umiejętności, umożliwiających podjęcie pracy w nowym zawodzie
• Stała opieka i wsparcie podczas treningu, jak również pracy u klienta, aby ten okres był nie tylko owocny merytorycznie, ale też bezpieczny
• Międzynarodowo uznawane certyfikaty i kompetencje, ciągły rozwój zawodowy, mentoring i spotkania networkingowe

Kultura organizacyjna:
W naszym zespole pracuje ponad 85 narodowości, dlatego zachęcamy do integracji i celebrujemy różnorodność pod względem pochodzenia, kultury i umiejętności. Nasze inicjatywy, w ramach programu „Kobiety w IT”, wspierają kobiety w branży, dążąc do stworzenia zrównoważonego pod względem płci środowiska pracy.

Grupa FDM jest pracodawcą równych szans i wszyscy wykwalifikowani kandydaci będą brani pod uwagę przy zatrudnieniu, bez względu na rasę, religię, płeć, orientację seksualną, wiek, niepełnosprawność lub jakikolwiek inny status chroniony prawem. Nasz zespół rekrutacyjny z przyjemnością pomoże w dostosowaniu się do wymogów procesu rekrutacji.

 

Proszę o aplikowanie przez: https://www.praca.pl/mlodszy-analityk-finansowy_7858083.html

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl