Młodszy programista do nowego projektu IIoT

Sencity

Sencity to dynamiczny startup działający w branży Industrial Internet of Things (IIoT). Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego i zintegrowanego rozwiązania, które umożliwia łączenie, zarządzanie i analizowanie danych pochodzących z urządzeń i czujników przemysłowych. Dzięki naszej zaawansowanej platformie IIoT pomagamy firmom optymalizować ich działalność oraz zwiększać wydajność operacyjną.

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, w którym programiści i graficy współpracują, tworząc innowacyjne i skuteczne rozwiązania. Nasza firma kładzie duży nacisk na rozwój technologiczny oraz ciągłe doskonalenie umiejętności naszego zespołu, co pozwala nam utrzymać wysoki poziom jakości naszych usług.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności w nowoczesnym i inspirującym środowisku, Sencity jest idealnym wyborem. Dołącz do nas i razem z nami twórz przyszłość przemysłowego Internetu Rzeczy!

✅ Wymagania:

1. Wykształcenie:
  • Student ostatnich lat studiów informatycznych lub technicznych, bądź absolwent kierunku związanego z informatyką lub technologią.
  1. Umiejętności techniczne:
  • TypeScript: Podstawowa znajomość języka TypeScript oraz umiejętność tworzenia aplikacji frontendowych.
  • Angular: Doświadczenie w pracy z frameworkiem Angular (w ramach projektów studenckich lub prywatnych).
  • SQL: Podstawowa znajomość języka SQL i umiejętność tworzenia zapytań do baz danych.
  • Java + Spring Boot: Podstawowe umiejętności programowania w języku Java oraz znajomość frameworka Spring Boot.
  1. Doświadczenie praktyczne:
  • Projekty akademickie, staże lub praktyki związane z wymienionymi technologiami.
  • Praktyczna znajomość systemów kontroli wersji, takich jak Git.
  1. Kompetencje miękkie:
  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  1. Języki:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i komunikację w zespole.

Mile widziane:

• Doświadczenie w pracy nad projektami open-source.
  • Znajomość innych frameworków i narzędzi frontendowych.
  • Podstawowa znajomość narzędzi CI/CD.
  • Uczestnictwo w konkursach programistycznych lub hackathonach.

👉 Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym i inspirującym środowisku.
  • Pracę nad ciekawymi projektami w zespole doświadczonych specjalistów.
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do harmonogramu zajęć studenckich.
  • Możliwość pracy zdalnej oraz w biurze w Krakowie lub Rzeszowie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Dołącz do zespołu Sencity i rozwijaj swoją karierę w świecie IIoT!

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę justjoin.it.