Młodszy Specjalista ds. Logistyki i Transportu

CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o

Twój zakres obowiązków:

  • Kontraktowanie usług transportowych w celu właściwej i terminowej realizacji dostaw świeżych owoców i warzyw,
  • Organizacja i nadzór transportu towarów w ruchu krajowym i międzynarodowym,
  • Ścisła współpraca i wymiana informacji z Działem Zakupu, a także działem Sprzedaży, i Magazynem,
  • Weryfikacja dokumentacji przewozowej oraz faktur transportowych,
  • Kontrolowanie terminów dostaw i rozładunków,
  • Wprowadzanie danych ww. zakresie do systemu ERP,
  • Tworzenie stałej bazy dostawców usług transportowych oraz negocjacje stawek.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunku logistyka, transport lub techniczne, ekonomiczne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2 w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Doświadczenie w pracy w systemie typu ERP,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy poza standardowymi godzinami pracy.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie – dążenie do najwyższej jakości oraz różnorodności sprzedawanych produktów o każdej porze roku sprawia, że jesteśmy firmą utrzymującą się w czołówce w branży owocowo-warzywnej w Polsce już od 20 lat,
  • Szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy – jesteśmy zespołem osób, które tworzą wieloletnie relacje, oparte na zaufaniu i wzajemnym wsparciu i wierzymy, że rodzinna atmosfera i bezpośredniość w relacjach wspiera codzienną pracę,
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia wraz z dodatkami i premiami,
  • Prywatną opiekę medyczną – w pełni finansowany pakiet podstawowy,
  • Dofinansowanie do kart multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Świadczenia pieniężne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Konkursy pracownicze z nagrodami,
  • Szkolenia,

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.pracuj.pl.

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę