Nauczyciel / Nauczycielka podstaw programowania dla dzieci w Minecraft

EduGO P.S.A.

Twój zakres obowiązków:

• W EduGO wiemy, że można rozwijać swoje pasje poprzez zabawę, dlatego stworzyliśmy różne kursy online dla dzieci! Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pasjonatów nauczania podstaw programowania w środowisku Minecraft.
  • Jeśli lubisz pracować z dziećmi, masz do nich dużo cierpliwości i zrozumienia oraz umiesz zaciekawić ich podstawami programowania w sposób nieszablonowy, to właśnie Ciebie szukamy!
  • Jako nauczyciel/nauczycielka będziesz przekazywać uczniom szkoły podstawowej wiedzę z zakresu programowania z wykorzystaniem naszych autorskich materiałów metodycznych i technik nauczania w grze Minecraft.
  • Podczas współpracy otrzymasz wszystkie niezbędne materiały oraz wsparcie metodyka, będziesz uczestniczyć w szkoleniach wewnętrznych i spotkaniach zespołowych, dzięki którym rozwiniesz swoje kompetencje.

Nasze wymagania:

• Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia w pracy z dziećmi (korepetycje, warsztaty, animacje, harcerstwo, kolonie) – warunek konieczny,
  • dobrej znajomości gry Minecraft,
  • otwartości i pozytywnego podejścia do dziecka,
  • pasji do nauczania i chęci rozwoju zawodowego,
  • dyspozycyjności pomiędzy 15:10 a 20:50 od poniedziałku do piątku,
  • dostępności minimum 15h tygodniowo w wybrane przez Ciebie godziny popołudniowe,

To oferujemy:

• pracę w 100% zdalną,
  • zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie z branży edukacyjnej,
  • możliwość pracy nawet w ferie i wakacje (prowadzimy kursy cały rok, dzięki czemu gwarantujemy wynagrodzenie także w wakacje i ferie),