Asystentka/Asystent Doradcy Finansowego, Kraków

• Staż

Witryna internetowa Phinance S.A.

PHINANCE S.A.

Przekonaj się z własnego doświadczenia, dlaczego jesteśmy jednym z największych i najskuteczniejszych pośrednictw doradztwa finansowego w Polsce!

Od lat budujemy markę Phinance S.A. dostarczając naszym Klientom najkorzystniejsze produkty finansowe na rynku.

Dołącz do nas na stanowisku Asystent/Asystentka Doradcy Finansowego (Praca/staż)

OFERUJEMY
•bogaty, profesjonalny system szkoleń
•możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o wyniki
•narzędzia pracy (platformy on-line, system CRM)
•elastyczny czas pracy
•atrakcyjne podstawowe wynagrodzenie + premie
•przyjazny, pomocny i dynamicznie rozwijający się zespół
•karta Multisport

OPIS STANOWISKA
•umawianie spotkań z Klientami
•prowadzenie kalendarza spotkań
•obsługa dokumentów biurowych
•stały rozwój kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi

WYMAGANIA
•komunikatywność
•samodzielność i inicjatywa w działaniu
•praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office

Klauzula:

Wyrażam niniejszym dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Phinance S.A. z siedzibą i adresem w Poznaniu (61-814), przy ul Ratajczaka 19, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Phinance S.A. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym, że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Szczegółowe dane o przetwarzaniu danych osobowych osób rekrutowanych znajdują się w Polityce prywatności zamieszczonej na stronie

aplikacje@wszib.edu.pl

z tematem: nr ref: 78/2022