Płatny staż w branży finansowej BEZ DOŚWIADCZENIA, Kraków

• Staż

Witryna internetowa Phinance S.A.

Lider w doradztwie finansowym

Studencie, Studentko! – zapraszamy do dołączenia do zespołu Phinance S.A. – jako jedna z największym firm pośrednictwa finansowego w kraju, dajemy doskonałe możliwości rozwoju naszym pracownikom.

Jeżeli jesteś Studentem kierunków ekonomicznych lub po prostu interesuje Cię świat finansów, podczas Stażu dowiesz się, jak teorię przełożyć na praktykę oraz jak funkcjonować w organizacji, która zatrudnia ponad 1000 osób.

Miejsce pracy Kraków – okolice ronda Grzegórzeckiego

Co otrzymasz od nas:

– Staż w jednym z największych pośredników finansowych w Polsce
– Poznanie ścieżek rozwoju i struktury Phinance
– Możliwość przedłużenia umowy z najlepszymi stażystami
– Egzaminy licencyjne towarzystw uprawniające do wykonywania zawodu
– Najwyższy poziom szkoleniowo wdrożeniowy
– Opieka doświadczonego kierownika
– Możliwość dopasowania planu tygodnia do studiów lub innych zajęć
– Multisport na preferencyjnych warunkach
– Będziesz mieć możliwość uczestnictwa w zjazdach firmowych, na których oprócz ciekawych szkoleń czeka na Ciebie masa atrakcji i rozrywki a to wszystko w najładniejszych zakątkach Polski i Europy, na nasz koszt!
Nie czekaj, aż zgarną Tobie sprzed nosa najlepszy staż w mieście i aplikuj.

Aplikuj, jeśli:

Posiadasz wykształcenie średnie
Dysponujesz min 20 godzinami w tygodniu
Umiejętności miękkie, takiej jak otwartość, komunikatywność, empatia i życzliwość to Twoje mocne strony
Chcesz pracować bezpośrednio z Klientami
Interesujesz się finansami
Chcesz uczyć się oraz rozwijać
Cechuje Cię wytrwałość w realizacji założonych celów
Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Podczas stażu nauczysz się:

– Jaka jest rola Doradcy oraz specyfika pracy w branży finansowej
– Planowania finansowego w praktyce
– Korzystnego doradzania klientom w zakresie produktów finansowych
– Budowania długoterminowych relacji biznesowych oraz pozyskiwania nowych klientów
– Dbałości o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
– Dzięki wspólnym spotkaniom z opiekunem stażu z klientami poznasz w praktyce proces wykonywania analizy finansowej
– Będziesz także odpowiadać za wsparcie organizacyjne zespołu.

Jest to świetna okazja do złapania doświadczenia tak bardzo przydatnego w rozwoju Twojej kariery. I wiesz co? Jeszcze Ci za to zapłacimy!

Nie wymagamy fachowej wiedzy ani doświadczenia. Osobiście przygotujemy Cię do zawodu przyszłości!

REKRUTACJA RUSZA 09.01.2023

START STAŻU 06.02.2023

Aplikuj wysyłając CV na mail@ dodając klauzulę:

Wyrażam niniejszym dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Phinance S.A. z siedzibą i adresem w Poznaniu (61-814), przy ul Ratajczaka 19, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Phinance S.A. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym, że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Szczegółowe dane o przetwarzaniu danych osobowych osób rekrutowanych znajdują się w Polityce prywatności zamieszczonej na stronie

Proszę o aplikowanie na e-mail: aplikacje@wszib.edu.pl