Płatny staż w Doradztwie Finansowym, Kraków

• Staż

Witryna internetowa Phinance S.A.

Studencie, Studentko – zapraszamy do dołączenia do zespołu Phinance S.A. – jako jedna z największym firm pośrednictwa finansowego w kraju, dajemy doskonałe możliwości rozwoju naszym pracownikom. Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego uczymy od podstaw, zapewniając profesjonalne szkolenia oraz możliwość czerpania wiedzy od ekspertów.

Szukasz pracy? Praktyki? Stażu?
Masz w głowie plan na biznes?
Zapoznaj się z naszą firmą i spełniaj swoje marzenia!
Dajemy Ci najlepsze narzędzia do pracy, a także zapewniamy naukę ich obsługi.
Dzięki nam możesz rozwijać się w wielu branżach pracując tam gdzie chcesz i z kim chcesz!

Jak wygląda współpraca z nami:

·        Weźmiesz udział w wielu szkoleniach wewnętrznych, z możliwością zdania egzaminów licencyjnych,

·        różnorodność stanowisk – dostosujemy zakres obowiązków do Twoich umiejętności, wiedzy i tego, w czym czujesz się najlepiej

·        Masz możliwość nauki zawodu od podstaw,

·        Część pracy możesz wykonywać w biurze, pozostałą część zdalnie (np. w domu), praca hybrydowa

·        Możesz pracować w pełnym zakresie godzin lub możesz traktować tę pracę jako zajęcie dodatkowe (praca studencka, praca dodatkowa),

·        Gwarantujemy elastyczny grafik, który możesz dostosować do swoich obowiązków,

·        Zdobędziesz umiejętności miękkie w pracy z klientem

·        Otrzymasz wsparcie managera

·        Brak awansów uznaniowych – to Ty decydujesz kiedy awansujesz

·        Otwarty (bez ograniczeń) dostęp do klientów

·        Wynagrodzenie: podstawowe wynagrodzenie + prowizje (zależące od Twojej aktywności)

·        możliwość zatrudnienia po ukończeniu stażu/praktyki

·        Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami,

·        Możliwość skorzystania z Karty Multisport

Podczas stażu nauczysz się:

·        Planowania finansowego w praktyce,

·        Budowania długoterminowych relacji biznesowych oraz pozyskiwania nowych klientów,

·        Korzystnego doradzania klientom w zakresie kredytów hipotecznych, ubezpieczeń, planów emerytalnych czy inwestycji,

·        Dbałości o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Aplikuj, jeśli:

·        Chcesz się uczysz nowych rzeczy i rozwijać swoje umiejętności,

·        Interesujesz się obszarem finansów,

·        Otwartość i komunikatywność to Twoje mocne strony,

·        Cechuje Cię wytrwałość w realizacji zamierzonych celów,

·        Umiesz dobrze zarządzać swoim czasem pracy.

Klauzula:

Wyrażam niniejszym dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Phinance S.A. z siedzibą i adresem w Poznaniu (61-814), przy ul Ratajczaka 19, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Phinance S.A. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym, że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Szczegółowe dane o przetwarzaniu danych osobowych osób rekrutowanych znajdują się w Polityce prywatności zamieszczonej na stronie

aplikacje@wszib.edu.pl

z tematem: nr ref: 79/2022