Ekspert ds. Obsługi Klienta, Kraków

• Praca

Witryna internetowa Phinance S.A.

PHINANCE S.A. Przekonaj się z własnego doświadczenia, dlaczego jesteśmy jednym z największych i najskuteczniejszych pośrednictw doradztwa finansowego w Polsce! Od lat budujemy markę Phinance S.A. dostarczając naszym Klientom najkorzystniejsze produkty finansowe na rynku.

Dołącz do naszego zespołu jako Ekspert ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy – Kraków

Dlaczego akurat Phinance S.A.?

Ponieważ jako Doradcy Klienta dbamy o bezpieczeństwo finansowe swoich bliskich oraz klientów.

SPÓJRZ NA LICZBY

Pracuje u nas 1000 wykwalifikowanych specjalistów, w 45 oddziałach w całej Polsce, pracujących na 600 produktach finansowych. Współpracuje z nami 67 instytucji finansowych i zaufało nam ponad 500 000 klientów

Oferta jest skierowana zarówno do osób z doświadczeniem w branży finansowej, chcących rozszerzyć swój wachlarz produktów (oferujemy odpowiednio przygotowany proces wdrożenia oraz indywidualnie dopasowane wynagrodzenie), jak i osób, które szukają dopiero idealnego miejsca do startu w branży finansowej.

Jak wygląda współpraca z nami?

– Część pracy możesz wykonywać w biurze, pozostałą część zdalnie (np. w domu) praca hybrydowa
– Możesz pracować w pełnym zakresie godzin lub możesz traktować tę pracę jako zajęcie dodatkowe (praca studencka, praca dodatkowa) – Godziny pracy są elastyczne
– Umowa, która daje Ci najwyższy zysk netto z zarobionych pieniędzy współpraca na działalności gospodarczej, statusie studenta lub na umowie-zlecenie.
– Wdrażamy Cię od zera, masz opiekę mentora, z którym ustalasz kierunek Twojego rozwoju, aby Twoje zarobki rosły systematycznie
– Wynagrodzenie podstawowe ustalane indywidualnie z Kierownikiem + prowizje (zależące od Twojej aktywności i zaangażowania)
– Sprawiedliwy system wynagradzania oparty o wyniki
– Pracę w renomowanej, stale rozwijającej się i niezależnej firmie,
– Działanie na platformach on-line i systemie CRM,
– Doradztwo, nie tylko sprzedaż
– Wsparcie bezpośredniego prowadzącego oraz współpracowników
– Wsparcie działu majątkowego i kredytowego
– Cykl 160 godzin szkoleń na początek potwierdzony Certyfikatem
– Egzaminy licencyjne uprawniające do wykonywania zawodu,
– Klienci indywidualni i firmowi
– Dostęp do wewnętrznej bazy klientów
– Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
– Możliwość skorzystania z Karty Multisport
– Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie Galerii Kazimierz i Bulwarów Wiślanych

Na tym stanowisku oczekujemy od Ciebie:

wysokiej kultury osobistej
zdolności przywódczych
nastawienia na cel i realizację celu
komunikatywności
umiejętności analitycznych
umiejętności negocjacyjnych
minimum wykształcenia średniego
zaświadczenia o niekaralności (dokument potrzebny w momencie zatrudnienia)

Na stanowisku Eksperta ds Obsługi Klienta będziesz odpowiedzialny za:

• Kompleksową obsługę Klientów w zakresie optymalizacji umów finansowych oraz planowania finansowego

• Doradztwo w zakresie produktów finansowych

• Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem

• Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Phinance

• Udział w szkoleniach organizowanych wewnątrz firmy

• Stały rozwój kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi

REKRUTACJA rusza od 09 stycznia 2023

START PRACY: 06.02

Aplikuj wysyłając CV na mail@ dodając klauzulę:

Wyrażam niniejszym dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Phinance S.A. z siedzibą i adresem w Poznaniu (61-814), przy ul Ratajczaka 19, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Phinance S.A. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym, że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Szczegółowe dane o przetwarzaniu danych osobowych osób rekrutowanych znajdują się w Polityce prywatności zamieszczonej na stronie