Praca Stażysta, BO ENERGY

  • Kraków

Staż w dziale marketingu:

  •  zrealizujesz zadania w ramach kampanii marketingowych,
  •  będziesz odpowiedzialny za komunikację w Social-Mediach,
  •  zajmiesz się tworzeniem grafik komputerowych,
  •  wykonasz prezentacje na potrzeby zespołu oraz prowadzonych projektów,
  •  będziesz kontaktować się z poszczególnymi działami firmy w celu rozpoznania potrzeb na komunikację wewnętrzną, zewnętrzną i reklamę.

Staż w dziale logistyki:

  •  przygotujesz zamówienia, zajmiesz się koordynacją dostaw oraz raportów dla działu Łańcucha Dostaw,
  •  nauczysz się profesjonalnego kontaktu z dostawcami i klientami,
  •  poznasz specyfikę administrowania dokumentacją,
  •  wykonasz bieżące prace organizacyjne,
  •  będziesz mieć okazję współpracować z innymi działami firmy.

Staż w dziale rekrutacji:

  •  nauczysz się jak selekcjonować CV kandydatów zgodnie z wytycznymi,
  •  będziesz mieć okazję wesprzeć proces rekrutacji (umawianie spotkań z kandydatami),
  •  nauczysz się jak aktywnie pozyskiwać kandydatów,
  •  dowiesz się jak przygotowywać raporty z wykonanej pracy,
  •  poznasz pozostałe prace administracyjno-biurowe,którymi się zajmujemy.

Staż w dziale umów:

  •  nauczysz się wprowadzać dane do systemów informatycznych,
  •  dowiesz się, jak przebiega obsługa obiegu oryginałów kontraktów,
  •  wesprzesz zespół w wykonywanej pracy,

Staż w dziale IT:

  •  będziesz mieć okazję, aby wykazać wsparcie techniczne w zakresie obsługi sprzętu i systemów IT,
  •  nauczysz się rozwiązywać bieżące problemy techniczne,
  •  dowiesz się, jak zainstalować oraz skonfigurować systemu Windows, zainstalować oprogramowanie i drukarki,
  •  poznasz tajniki przyjmowania i realizacji zgłoszeń,
  •  zapoznasz się z raportowaniem wykonanej pracy.

Wymagania:

  • Twojej chęci do podjęcia bezpłatnych praktyk (nie wymagamy doświadczenia),
  • znajomości pakietu MS Office,
  • dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych Ci zadań,
  • odpowiedzialność za swoje decyzje i działania,
  • nastawienia na zdobywanie nowej wiedzy.

Oferujemy:

  • damy Ci możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • będziesz mógł pracować w młodym zespole pełnym specjalistów,
  • dostaniesz niezbędne narzędzie do pracy (laptop, telefon służbowy),
  • zapewnimy Ci przyjazną atmosferę w pracy,
  • nasze biuro zlokalizowane jest w centrum miasta,
  • możliwość podjęcia płatnego zatrudnienia po zakończeniu stażu.

Proszę o aplikowanie przez: https://www.pracuj.pl/praca/stazysta-malopolskie,oferta

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl