Pracownik Biurowo Administracyjny

  • Gdziekolwiek

Swim Test Tour s.c.

Poszukujemy osoby kreatywnej, nastawionej pozytywnie do życia. Niebojącej się wyzwań i trudnych rozmów z klientami opartych na znalezieniu kompromisu i zapewnieniu satysfakcji klientowi. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, grono naszego zespołu to młodzi i pełni zaangażowania ludzie, którzy tworzą dobrą atmosferę pracy.

Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę. Praca na 3/4 etatu w godzinach 9-15. Ewentualne nadgodziny są zawsze dodatkowo płatne.

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie odpowiadania na maile, odbieranie telefonów
  • tworzenie ofert sprzedażowych
  • obsługa kasy fiskalnej
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych oraz rozliczania imprez
  • obsługa programu rezerwacyjnego SKALEO (wszystkiego Cię nauczymy 🙂 )
  • dbanie o estetykę i czystość miejsca pracy
  • inicjowanie i wspieranie działań podnoszących sprzedaż
  • kreatywność i pomysłowość
  • archiwizowanie, przygotowywanie oraz porządkowanie dokumentów firmowych
  • zarządzanie kalendarzem firmy
  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za marketing wraz ze wspólnym przygotowywaniem strategii sprzedażowej

Nasze wymagania:

  • kultura osobista
  • łatwość w tworzeniu treści – „lekkie pióro”
  • kreatywność
  • zaangażowanie, komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Co oferujemy:

  • rodzinną atmosferę we wspierającym zespole
  • stabilną i długoterminową współpracę
  • wspólne posiłki, lubimy dzielić się jedzeniem 🙂
  • darmową kawę, herbatę, wodę, ciastka itp
  • możliwość rozwoju i nauki
  • zniżki na produkty firmowe oraz usługi
  • spotkania integracyjne

CV proszę wysyłać na adres : kariery@wszib.edu.pl

nr ref: 374/2023

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę